Zamknij

"Matrix 4" w niesamowitej kampanii promocyjnej. Są pierwsze zapowiedzi! [WIDEO]

07.09.2021 20:04
"Matrix 4" w niesamowitej kampanii promocyjnej. Są pierwsze zapowiedzi! [WIDEO]
fot. Warner Bros. Pictures/ kadr z teasera filmu "The Matrix: Resurrections"

"The Matrix: Resurrections" nadciąga. W sieci ukazały się pierwsze zapowiedzi, jednak w dość... niekonwencjonalnej formie. Co już wiemy o "Matrix 4"?

"The Matrix: Resurrections" w pierwszych zapowiedziach. Wytwórnia Warner Bros. wykazała się nie lada pomysłowością, rozpoczynając naprawdę nieszablonową kampanię promocyjną. Szczegóły poniżej.

"Matrix 4": pierwsze zapowiedzi "The Matrix: Resurrections" [TEASERY]

"The Matrix: Resurrections" (w nieoficjalnym polskim tłumaczeniu "Matrix: Zmartwychwstania") to czwarta odsłona kultowej serii science-fiction z Keanu Reevesem w roli głównej, a przy okazji jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Kampania promocyjna ruszyła z kopyta, a twórcy przygotowali dla nas coś naprawdę oryginalnego.

Oficjalny zwiastun "Matrix 4" ukaże się w czwartek 9 września 2021 roku, jednak już teraz otrzymaliśmy przedsmak tego, co nas czeka. Ruszyła bowiem oficjalna strona widowiska, na której znajdziemy pierwsze teasery. Sęk jednak w tym, że aby się do nich dostać, należy wybrać pigułkę (czerwoną lub niebieską rzecz jasna), a strona automatycznie zaprezentuje nam zapowiedź. W obu przypadkach inną. Co ciekawe, zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem, widnieje na niej aż 180 różnych kombinacji teaserów, które różnić się będą w zależności od czasu, w którym je włączymy. Internauci jednak jak zwykle nie zawiedli i poniżej załączamy wam jedną z zapowiedzi.

Studio Warner Bros. zaprezentowało też oficjalny teaser "The Matrix: Resurrections". Nie widzimy w nim jednak żadnych ujęć, gdyż stanowi po prostu zapowiedź oficjalnego zwiastuna. Ten pokazany został już podczas konwentu Cinema Con 2021, a opis jego zawartości opisaliśmy wam już w innym artykule.

Zobacz także

"Matrix 4": kiedy premiera i kto zagra w filmie?

Za powstanie filmu odpowiada Lana Wachowski, a w obsadzie znaleźli się Keanu ReevesCarrie Anne MossJada Pinkett-Smith, Neil Patrick Harris ("Jak poznałem waszą matkę"), Yahya Abdul-Mateen II, Jonathan Groff ( "Mindhunter"), Christina Ricci ("Rodzina Addamsów") i Jessica Yu Li Henwick

"The Matrix: Resurrections" trafi do kin (a w USA również na HBO Max) już 22 grudnia 2021 roku.

RadioZET.pl/Thechoiceisyours.com/Deadline.com