Zamknij

Zmiana w ramówce! Nie będzie „M jak miłość"

Redakcja
13.11.2017 08:54
Zmiana w ramówce! Nie będzie „M jak miłość"
fot. TVP2

Zmiany w ramówce TVP! Okazuje się, że stacja postanowiła zmienić program telewizyjny w poniedziałek, 13 listopada 2017. Wszystko z powodu meczu!

Mecz Polska - Meksyk zamiast „M jak miłość"

Miłośnicy piłki nożnej znów mogą liczyć na ogromne emocje – już w poniedziałek 13 listopada o godzinie 20:40 kolejny mecz biało-czerwonych. Tym razem w Gdańsku polska reprezentacja zmierzy się z Meksykiem. Bilans dotychczasowych meczów z Meksykiem jest nieznacznie korzystny dla naszej drużyny, która odniosła trzy zwycięstwa, dwukrotnie zremisowała i doznała dwóch porażek. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już wieczorem.

Z powodu meczu zmianom uległa ramówka TVP – Dwójka zamiast kolejnego odcinka „M jak miłość" pokaże melodramat „Wciąż ją kocham" z Channing Tatumem i Amandą Seyfried w rolach głównych. Na szczęście następny, 1329. odcinek „M jak miłość" już we wtorek, tradycyjnie o godzinie o 20:50. Emocji – niemal tak dużych jak te piłkarskie – na pewno nie zabraknie: to właśnie w tym odcinku widzowie dowiedzą się o śmierci Lucjana Mostowiaka. O poranku Mostowiakowie otrzymają telefon ze szpitala z tą tragiczną wiadomością. Potem w Grabinie zjawia się niemal cała rodzina pogrążona w żałobie. Pielęgniarka wręczy Barbarze list, który w ostatnich godzinach życia napisał jej ukochany mąż. Co w nim będzie? Dowiemy się już 14 listopada w TVP2.

RadioZET.pl/SI