Zamknij

Mel Gibson jako Św. Mikołaj. Pierwsza zapowiedź filmu „Fatman”

10.09.2020 16:59
Mel Gibson, The Professor and the Madman
fot. Everett Collection/East News (zdjęcie poglądowe)

Mel Gibson jako Święty Mikołaj. W sieci pojawiły się pierwsze informacje o komedii „Fatman”.

Mel Gibson wystąpi w swoim najnowszym filmie w pewnej charakterystycznej, szeroko rozpoznawalnej roli. Amerykański aktor wcieli się w postaci Świętego Mikołaja w komedii „Fatman” w reżyserii Eshoma i Iana Nelmsów.

W sieci pojawiły się właśnie pierwsze informacje o tym nietypowym projekcie. Film ma opowiadać bowiem o 12-letnim chłopcu, który zatrudnia nieortodoksyjnego płatnego zabójcę i zleca mu zabójstwo Świętego Mikołaja, ze względu na to, że otrzymał kupę węgla w swojej świątecznej skarpecie.

„Fatman” – obsada i ekipa

W rolę płatnego mordercy ma wcielić się Walton Goggins, częsty współpracownik Quentina Tarantino, znany także z charakterystycznych ról w serialach „Justified: Bez przebaczenia” i „Synowie Anarchii”. Na ekranie zobaczymy także Marianne Jean-Baptiste, Shauna Bensona oraz samego Mela Gibsona w bardzo rozpoznawalnej roli.

Mel Gibson jako Święty Mikołaj – pierwsze zdjęcia z planu „Fatman”

W mediach społecznościowych pojawiło się pierwsze zdjęcia aktora w charakterystycznej roli.

„Fatman” – kiedy premiera?

Premiera filmu zapowiedziana jest na początek grudnia. Jak podaje portal IMDB film ma trafić wtedy na ekrany kin w czterech państwach: USA, Chorwacji, Holandii oraz Niemiec. Biorąc pod uwagę świąteczną tematykę obrazu, istnieje też szansa, że film zawita w tym terminie także do Polski, choć na chwilę obecną nic nie jest potwierdzone.

Czytaj także:  Mel Gibson zakażony koronawirusem. Aktor spędził tydzień w szpitalu