Zamknij

Mel Gibson zakażony koronawirusem. Aktor spędził tydzień w szpitalu

24.07.2020 11:39
Mel Gibson
fot. Xavier Collin/ Imga Press

Mel Gibson przeszedł koronawirusa. Choć aktor zaraził się w kwietniu, informacja o jego chorobie wyszła dopiero teraz. Jak donosi serwis People.com, hollywoodzki gwiazdor musiał spędzić tydzień w szpitalu.

Mel Gibson zakażony koronawirusem. Aktor spędził tydzień w szpitalu

Mel Gibson przeszedł koronawirusa? Taka informacja pojawiła się w amerykańskich mediach. Znany aktor miał zarazić się jeszcze w kwietniu, kilka tygodni po informacji o tym, że koronawirusa ma Tom Hanks i jego żona - Rita. Jak donosi magazyn People.com, Mel Gibson spędził tydzień w szpitalu.

Aktor znany z takich filmów jak m.in. "Mad Max", "Pasja" czy "Dorwać gringo" trafił na tydzień do szpitala w Los Angeles. Tam przeszedł kurację lekiem Remdesivir, po którym jego stan zdrowia znacznie się poprawił.

Po siedmiu dniach kuracji kolejne testy miały dać aktorowi wynik negatywny. Hollywoodzki gwiazdor nie chciał informować mediów o swojej chorobie, dlatego informacja o tym, że był zakażony koronawirusem, pojawiła się dopiero teraz.

Mel Gibson: W jakich filmach zagrał hollywoodzki gwiazdor?

Mel Gibson zadebiutował w serialu telewizyjnym "The Sullivans". Jego pierwsza rola filmowa to postać Mad Maksa w filmie o tym samym tytule "Mad Max" przyniósł Gibsonowi sporą popularność wśród widzów (wystąpił w kolejnych częściach tego filmu), lecz krytykom filmowym bardziej spodobał się jego następny film, reżyserowany przez Petera Weira "Gallipoli". 

W 1996 roku Mel Gibson otrzymał dwa Oscary - dla najlepszego reżysera i za najlepszy film roku przyznane filmowi "Braveheart. Waleczne serce".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl