Zamknij

Melissa Yandell Smith nie żyje. Aktorka znana z filmu "Nomadland" miała 64 lata

28.09.2021 15:09
Melissa Yandell Smith nie żyje
fot. Shutterstock

Melissa Yandell Smith nie żyje. Aktorka miała zaledwie 64 lata. Widzowie kojarzą Smith m.in. z filmu "Nomadland", gdzie wcieliła się w siostrę głównej bohaterki. Smutna wiadomość została przekazana przez teatr, z którym aktorka była związana przez lata.

Melissa Yandell Smith nie żyje. Aktorka znana z filmu "Nomadland" miała 64 lata. Wiadomość o śmierci przekazał teatr American Conservatory Theater, z którym była związana przez lata. Przyczyną śmierci Melissy Yandell Smith była choroba nowotworowa. 

Zobacz także:  Jean Hale Coleman nie żyje. Gwiazda "Batmana" i "Bonanzy" miała 83 lata

Melissa Yandell Smith nie żyje. Aktorka znana z filmu "Nomadland" miała 64 lata

Melissa Yandell Smith nie żyje. Aktorka szerzej publiczności dała się poznać w cenionym przez krytyków filmie "Nomadland", gdzie wcieliła się w siostrę głównej bohaterki, graną przez Frances McDormand. Przyczyną śmierci była choroba nowotworowa

Rola w "Nomadland" była pierwszym komercyjnym wydarzeniem w karierze amerykańskiej aktorki. Co ciekawe, Melissa Yandell Smith spotkała się z Frances McDormand na uczelni Yale School of Drama, gdzie obie studiowały w latach 70. Warto wspomnieć, że Melissa Yandell Smith przez 25 lat zajmowała kierownicze stanowisko w cenionym teatrze American Conservatory Theatre w San Francisco.

Wiele osób poruszył talent Melissy, jej hojność, intelekt i wdzięk oraz świetne poczucie humoru. Będzie nam jej brakowało

można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu

Melissa Yandell Smith była żoną aktora Warrena Davida Keitha, którego poznała podczas studiów. Aktorka miała syna Owena.

Zobacz także:  Melvin Van Peebles nie żyje. Ikona czarnego kina miała 89 lat

RadioZET.pl/Deadline.com