Zamknij

Mesjasz: nowy serial Netflixa o Chrystusie w naszych czasach [ZWIASTUN, FABUŁA]

Roksana Orlicka
05.12.2019 12:22
Mesjasz nowy serial Netflixa oficjalny zwiastun i fabuła
fot. YouTube/Netflix Polska

Netflix zapowiada kolejną produkcję. W internecie pojawił się zwiastun do serialu "Mesjasz". Będzie to thriller polityczny, który pokaże, jak wyglądałby świat, gdyby Jezus Chrystus żył w XXI wieku. Z ilu odcinków będzie się składać serial "Mesjasz" Netflixa? Kiedy odbędzie się oficjalna premiera? Kto dołączył do obsady i jaka jest fabuła "Mesjasza". Wszystkie szczegółowe informacje można znaleźć poniżej.

"Mesjasz", nowa produkcja Netflixa z oficjalnym zwiastunem. Nowy serial Netflixa pojawi się na platformie w 2020 roku, jednak już teraz można obejrzeć jego oficjalną zapowiedź. O czym będzie serial "Mesjasz"? Kiedy będzie można go obejrzeć oraz z ilu odcinków będzie się składał? Podajemy szczegółowe informacje i zdradzamy datę premiery "Mesjasza" na Netflixie.

Mesjasz: nowa produkcja Netflixa - fabuła, zwiastun i obsada

"Mesjasz" Netflixa będzie thrillerem politycznym, który przedstawi historię tajemniczego proroka. Pojawia się znikąd, a jego sprawa zaintryguje Amerykanów.

Zobacz także: „W głębi lasu” – nowy polski serial Netflixa na postawie powieści Cobena. Wiemy, kto znalazł się w obsadzie i kiedy premiera

Fabuła "Mesjasza" skoncentruje się na pewnym śledztwie. Będzie ono dotyczyło mężczyzny z Bliskiego Wschodu. Podaje się on za proroka i szybko zyskuje grono wiernych wyznawców. Co więcej, będzie on próbował zażegnać wszelkie konflikty opowieściami o miłości i wzajemnym szacunku. Służby mundurowe są coraz bardziej zaniepokojone jego zachowaniem. Tym bardziej, że mężczyzna mówi o ważnej wiadomości, którą ma przekazać od swojego ojca. 

Autorem "Mesjasza" Netflixa jest Michael Petroni. Za reżyserię odpowiadają James McTeigue i Kate Woods. Natomiast w obsadzie znaleźli się tacy aktorzy i aktorki jak: Mehdi Dehbi, Michelle Monaghan, Dermot Mulroney i Beau Bridges.

Zobacz także: Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę

Mesjasz: nowa produkcja Netflixa - ilość odcinków i premiera serialu

"Mesjasz", czyli nowy serial Netflixa, trafi na popularną platformę 1 stycznia 2020 roku. Twórcy serialu podali, że 1. sezon serialu "Mesjasz" będzie się składać z 10 odcinków. Na razie nie wiadomo, ile sezonów serialu "Mesjasz" jest w planach. 

Zobacz także: Filmy świąteczne - Netflix 2019: co warto obejrzeć przed świętami? [TYTUŁY]

Zagłosuj

Będziesz oglądać nowy serial Netflixa?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Onet.pl/RO