Zamknij

Michał Borzuchowski z międzynarodowym sukcesem. Uczestnik „Top Model” w hiszpańskim „Vogue”

Maciej Friedrich
13.08.2019 15:38
Michał Borzuchowski z międzynarodowym sukcesem. Uczestnik „Top Model” w hiszpańskim „Vogue”
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

„Top Model” to program, który nie tylko dostarcza widzom rozrywki, ale stanowi również przepustkę do międzynarodowej kariery dla wielu modelek i modeli. Swoją szansę wykorzystał Michał Borzuchowski, który wziął udział w sesji dla hiszpańskiego wydania magazynu „Vogue”. Świetnie radzi sobie również w Chinach.

Top Model” jesienią zagości na antenie TVN już po raz ósmy. Choć producenci zapowiedzieli zmiany w programie, to bez wątpienia format nadal będzie przyciągał przed ekrany rzesze widzów. Choć program bez wątpienia ma przede wszystkim charakter rozrywkowy, to jednak dla kilku uczestników stał się trampoliną do kariery, wiele ucząc o branży modowej i zapewniając popularność. W sierpniowym wydaniu magazynu mogliśmy oglądać odważną sesję Kasi Smolińskiej. Tymczasem znany z 7. edycji „Top Model” Michał Borzuchowski może pochwalić się modowymi sukcesami za granicą.

Top Model: Michał Borzuchowski w hiszpańskim wydaniu „Vogue”

Michał Borzuchowski był jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników 7. edycji „Top Model”. Choć nie udało mu się zwyciężyć, jego charakterystyczna delikatna uroda zapewniła mu zainteresowanie modowej branży. Michał dołączył do jednej z agencji i rozpoczął międzynarodową karierę. Mimo zaledwie 18 lat ma regularnie otrzymywać kontrakty w Chinach. Może również zapisać na swoim koncie pierwszy prawdziwy sukces. Udało mu się wziąć udział w sesji zdjęciowej dla hiszpańskiego wydania prestiżowego magazynu „Vogue”. Wielu bardziej doświadczonych kolegów może mu tego pozazdrościć.

Wreszcie mogę się pochwalić moją tajną sesją dla Vogue Spain. Nigdy nie spodziewałem się, że tak szybko uda mi się ukazać w tak niesamowitym wydaniu przed aparatem tak niezwykłego fotografa – nie krył radości Michał, publikując post na Instagramie.

Michał Borzuchowski pochodzi z niewielkiej miejscowości Żmijewo-Trojany położonej w województwie mazowieckim. Na casting do „Top Model” zgłosił się w wieku 17 lat. Jurorzy odkryli w nim naturalny talent do pracy na wybiegu i zachwycili się jego urodą łączącą cechy męskie i żeńskie. Jak widać, Michał jest coraz bliżej spełnienia swojego marzenia o międzynarodowej sławie.

Zagłosuj

Pamiętasz Michała z "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF