Zamknij

Michał Wiśniewski oburzony propozycją TVN. „Trochę słabe”

Maciej Friedrich
06.12.2019 13:59
Michał Wiśniewski oburzony propozycją TVN. „Trochę słabe”
fot. MAREK MALISZEWSKI/REPORTER /EAST NEWS

Michał Wiśniewski nie krył oburzenia po tym, jak poprosił stację TVN o medialne wsparcie akcji charytatywnej, w którą jest zaangażowany. Odpowiedź wyraźnie wzburzyła piosenkarza, który swoimi przemyśleniami podzielił się w mediach społecznościowych. TVN miało zaproponować mu „barter”.

Michał Wiśniewski w ostatnich miesiącach znajdował się na medialnym świeczniku. Wszystko przez rozwód z Dominiką Tajner oraz plotki o ciąży jego nowej partnerki. Piosenkarza jednak naprawdę rozgniewało zachowanie pracowników stacji TVN.

Wiśniewski znany jest z zaangażowania w akcje charytatywne. Sam prowadzi projekt „Wiśnia dzieciom”, który ma nieść pomoc sierotom. Niebawem ma rozpocząć się kolejna edycja akcji i gwiazdor poszukuje medialnego wsparcia. W mediach społecznościowych podzielił się zdjęciem z konwersacji, jak twierdzi Michał, z przedstawicielem TVN. Nie ukrywa swojego oburzenia.

Michał Wiśniewski zawiedziony zachowaniem TVN. Stacja nie wesprze akcji charytatywnej?

Na profilu Michała Wiśniewskiego pojawił się fotograficzny zapis konwersacji z „Dzień Dobry TVN”. Na pytanie o medialne wsparcie akcji charytatywnej Michał Wiśniewski otrzymał pewną propozycję.

A czy możemy to połączyć z jakąś bardziej osobistą rozmową z partnerką? O akcji oczywiście też powiemy i pokażemy.

Kiedy Wiśniewski odmówił, twierdząc, że jego partnerka nie ma nic wspólnego z pomocą dzieciom z domu dziecka, został poinformowany, że w tym roku „Dzień Dobry TVN” nie zaangażuje się w akcję. Piosenkarz nie krył swojego rozczarowania.

Od 24 lat organizacji akcji "Wiśnia dzieciom" nie spotkałem się z takim barterem: pokaż u nas partnerkę, a my przy okazji opowiemy o akcji. Hmm. Trochę słabe "Dzień dobry TVN" i zarazem wielka szkoda. Chodziło tylko o to, aby jak zwykle zachęcić życzliwych do pomagania na co dzień. My w każdym razie jedziemy od 15 do 22 grudnia. Jak zwykle. Będą z nami, jak co roku, Polsat News i "Pytanie na śniadanie". Dziękujemy – czytamy w poście Michała.

Michał Wiśniewski konwersacja z TVN
fot. facebook.com/MichalWisniewskiOfficial
Michał Wiśniewski konwersacja z DDTVN
fot. facebook.com/MichalWisniewskiOfficial
Zagłosuj

Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF