Zamknij

Milionerzy: Pytanie o Julię Pietruchę za 250 tysięcy złotych. Znasz odpowiedź?

Redakcja
17.09.2018 21:34
Milionerzy: Pytanie o Julię Pietruchę za 250 tysięcy złotych. Znasz odpowiedź?
fot. Instagram:@milionerzy_tvn2

W najnowszym odcinku teleturnieju "Milionerzy" zawodnik musiał zmierzyć się z pytaniem wartym 250 tysięcy złotych. Dotyczyło wokalistki Julii Pietruchy. Czy poradził sobie i dalej będzie walczył o milion?

Uczestnik dzisiejszego odcinka "Milionerów" był bardzo blisko głównej wygranej. Znajdował się na progu 125 tysięcy złotych i tylko 3 pytania dzieliły go od miliona. Jak sam przyznał, wygraną planował przeznaczyć na "spełnianie zachcianek teściowej", czym bardzo rozbawił publiczność. Jak dużą kwotą mógł dysponować po zakończeniu gry?

Pytanie o Julię Pietruchę w "Milionerach"

Pierwszą przeszkodą na drodze do wymarzonego miliona było pytanie za 250 tysięcy złotych. Dotyczyło ono Julii Pietruchy: aktorki, wokalistki i autorki tekstów. Gracz sprawiał wrażenie, jakby o artystce nie słyszał, ale podjął wyzwanie. Pytanie brzmiało "Jaki jest tytuł debiutanckiej płyty Julii Pietruchy?". Warianty odpowiedzi natomiast były następujące

a) Parsley

b) Cucumber

c) Potato

d) Postcards from the Seaside

Perspektywa podwojenia posiadanej ilości pieniędzy mocno kusiła i zawodnik dość długo zastanawiał się nad prawidłową odpowiedzią. Ostatecznie jednak zadecydował, że stawka jest zbyt wysoka i w tym momencie przerywa walkę o milion. Oczywiście Hubert Urbański i tak poprosił o podanie odpowiedzi, która wydawała mu się najbardziej prawdopodobna. Postawił na "Postcards from the Seaside". Okazało się, że rezygnacja wyszła mu na dobre, chodziło bowiem o płytę "Parsley". Co ciekawe, uczestnik podał tytuł płyty Julii Pietruchy, jednak nie jej debiutu. Ostrożność pomogła mu wyjść ze studia bogatszym o 125 tysięcy złotych.

RadioZET.pl/MF