Zamknij

„Milionerzy”: Pytanie o kontratenora za 125 tysięcy złotych. Znasz odpowiedź?

Redakcja
05.10.2018 10:51
„Milionerzy”: Pytanie o kontratenora za 125 tysięcy złotych. Znasz odpowiedź?
fot. Instagram:@milionerzy_tvn2

W czwartek, 4 października kolejny uczestnik stanął przed szansą wygrania dużych pieniędzy w teleturnieju „Milionerzy”. Pochodzący z Ukrainy Rusłan Samojłow zmierzył się z pytaniem o słynnego kontratenora. Stawką było 125 tysięcy złotych. Czy udzielił prawidłowej odpowiedzi?

„Milionerzy” to teleturniej, który niezmiennie przyciąga przed ekrany tłumy widzów, którzy nie tylko kibicują uczestnikom, ale i sprawdzają własną wiedzę. W czwartek, 4 października również czekało na nich wiele emocji. Naprzeciw Huberta Urbańskiego zasiadł Rusłan Samojłow, pochodzący z Ukrainy mieszkaniec Wrocławia. Uczestnik pojawił się w poprzednim odcinku, ale czasu starczyło mu tylko na dotarcie do progu 1000 złotych. W czwartek rozpoczął dalszą część walki o główną wygraną.

Pytanie za 125 tysięcy w „Milionerach”

Rusłan Samojłow wykazał się szeroką wiedzą i doskonałą intuicją. Bez większych problemów dotarł do pytania za 125 tysięcy złotych. Dopiero na tym etapie pojawiło się pytanie, które okazało się dla uczestnika nie lada wyzwaniem. Na szczęście gracz miał w zanadrzu jeszcze koło ratunkowe „pół na pół”.

Pytanie brzmiało: „Kontratenor wśród tenorów”. Do wyboru były cztery nazwiska słynnych śpiewaków: Placido Domingo, Jose Carreras, Andrea Bocelli oraz Philippe Jaroussky.

Gracz bez wahania wybrał pomoc w postaci koła ratunkowego. Po wyeliminowaniu dwóch błędnych odpowiedzi do wyboru został Carreras oraz Jaroussky. Uczestnik przyznał, że jego odpowiedź będzie strzałem. Postawił na Jose Carrerasa. Niestety, tym razem strzał nie był celny. Jedynym kontratenorem w zestawieniu był Jaroussky, pozostali panowie to tenorzy.

Rusłan Samojłow wygrane pieniądze chciał przeznaczyć na zagraniczną podróż. Z programem pożegnał się bogatszy o gwarantowane 40 tysięcy złotych, co z pewnością pomoże mu zrealizować marzenie.

„Milionerów” widzowie mogą oglądać od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20.55, na antenie TVN.

RadioZET.pl/MF