Zamknij

Milionerzy: odpadł na pytaniu o przebój Wojciecha Młynarskiego

Redakcja
06.04.2017 10:17
Milionerzy
fot. screen

W kolejnym odcinku "Milionerów" jeden z uczestników walczył o gwarantowaną sumę 40 tysięcy złotych. Pytanie wydawało się proste - dotyczyło wielkiego hitu zmarłego niedawno Wojciecha Młynarskiego. Niestety, gracz nie potrafił dokończyć słów znanego fragmentu piosenki.

Rafał Augusiewicz z Rudy Śląskiej był w 31. odcinku "Milionerów". Najszybciej odpowiedział na pytanie eliminacyjne i zasiadł na fotelu dla grających o wielkie pieniądze. Nie bez trudu dotarł do pytania za 40 tysięcy - wykorzystał wtedy już wszystkie koła ratunkowe i pozostał bez żadnej pomocy. Musiał radzić sobie sam, by zdobyć gwarantowaną sumę. Zanim usłyszał pytanie, stwierdził, że wszystko pójdzie dobrze, jeśli pytanie okaże się dla niego oczywiste. Wiadomo, że właśnie na tym polega trudność zagadnień w programie: są trudne dla osób, które nie orientują się w danym temacie. I niestety - pan Rafał Augusiewicz nie był zbyt zorientowany w tematyce utworów Wojciecha Młynarskiego.

Gdyby znał odpowiedź na pytanie o tekst przeboju "Jesteśmy na wczasach", wygrałby 40 tysięcy. Brzmiało ono następująco:

"Wojciech Młynarski śpiewał: "Jesteśmy na wczasach... A: wczasy pierwsza klasa", B: można tu pohasać", C: w tych góralskich lasach", D: ognisko przygasa".

1

Uczestnik nie znał odpowiedzi, postanowił więc się wycofać i odejść z 20 tysiącami.

A Wy, dobrze znacie piosenki Wojciecha Młynarskiego? Jeśli tak, wyobraźcie sobie, że gracie o 40 tysięcy złotych i wybierzcie w sondzie dokończenie słów innego przeboju tego artysty, zaśpiewanego przez Ewę Bem. Poprawną odpowiedź znajdziecie pod filmikiem.

Zagłosuj

Dokończ słowa fragmentu utworu "Moje serce to jest muzyk":

Liczba głosów:

Poprawna jest odpowiedź...

...

...

B.

RadioZET.pl/SA