Zamknij

Milionerzy: pytanie o Jarosława Kaczyńskiego pokonało uczestniczkę

Redakcja
22.11.2017 11:57
Milionerzy: pytanie o Jarosława Kaczyńskiego pokonało uczestniczkę
fot. screen/player.pl

Za nami kolejny odcinek słynnego teleturnieju „Milionerzy”. Tym razem największe emocje wzbudziło pytanie za 40 tysięcy złotych, które dotyczyło Jarosława Kaczyńskiego.

Pytanie o Jarosława Kaczyńskiego stanęło na drodze pani Agnieszki do miliona. Jej odpowiedź zdziwiła jednak internautów i wywołała spore poruszenie w mediach społecznościowych.

Uczestniczka miała wskazać ubranie, które Jarosław Kaczyński założył w trakcie wyjazdu w Beskidy. Do wyboru miała odpowiedzi: A) patriotyczne peleryny, B) prospołeczne bermudy, C) obywatelski dres i D) cywilne kuboty.

Okazało się, iż pytanie zdziwiło kobietę i sprawiło jej ogromne problemy, mimo że słynne zdjęcie prezesa PiS, ubranego w biało-czerwoną pelerynę z godłem, robiło furorę w polskim internecie i doczekało się niezliczonej ilości memów.

Pani Agnieszka rozważała przez chwilę wybór prawidłowej odpowiedzi, ale ostatecznie zdecydowała się na zaznaczenie obywatelskiego dresu. Tym samym straciła szansę na duże pieniądze i odpadła z programu z zaledwie tysiącem złotym na koncie.

RadioZET.pl/PK