Zamknij

Milionerzy: pytanie o psa, do którego nadano przesyłkę z marihuaną

Redakcja
23.02.2018 11:21
Milionerzy
fot. screen

W ostatnim odcinku turnieju „Milionerzy” Tomasz Majchrzak miał szansę na wygranie miliona złotych. Trafił na oryginalne pytanie o psa, do którego przyszła paczka z marihuaną.

W „Milionerach” 22.02.2018 do walki o wielkie pieniądze stanęła kolejna szóstka zawodników. Pierwszą rundę eliminacyjną wygrał Tomasz Majchrzak z Poznania. Gracz najszybciej uszeregował w kolejności chronologicznej podane wydarzenia i w ten sposób zakwalifikował się do gry o milion złotych.

Dwa pierwsze pytania przeszedł bez większych problemów. Jednak w trzecim miał poważne wątpliwości.

Pytanie brzmiało: „Który psi pupil był w 2012 roku adresatem paczki z USA z 60 gramami marihuany?”. Gracz miał do wyboru cztery odpowiedzi:

A: Max Senyszyn; B: Saba Dorn; C: Ramona Sipowicz i D: Heca Komorowska.

1

Pan Tomasz z początku przejął się tym pytaniem i analizując możliwe odpowiedzi, był coraz mniej pewien. Wreszcie postanowił skorzystać z koła ratunkowego, jednak po ponownym namyśle z tego zrezygnował. Jak stwierdził, sprawa psa kojarzy mu się ze znaną piosenkarką, jednak nie pasowało mu nazwisko. Mimo wszystko skłaniał się ku odpowiedzi C. Po chwili postawił na wariant Ramona Sipowicz. I był to właściwy wybór.

Zagłosuj

Odpowiedziałbyś poprawnie na pytanie o Ramonę Sipowicz?

Liczba głosów:

Chodziło o wokalistkę Korę Jackowską. Jej mężem jest Kamil Sipowicz — stąd tak brzmiąca odpowiedź.

„Tak zaadresowano paczkę dla suczki Kory Jackowskiej. Sprawę umorzono, bo nie udało się ustalić nadawcy” — wyjaśnił potem Hubert Urbański.

RadioZET.pl/SA