Zamknij

Milionerzy: pytanie o wykształciuchów w mikołajkowym odcinku turnieju

Redakcja
07.12.2017 12:15
Milionerzy
fot. screen milionerzy.tvn.pl

W mikołajkowym odcinku "Milionerów" do gry o milion złotych ruszyli Borys Szyc i Zbigniew Zamachowski. Już na początku napotkali spore problemy. A wszystko przez pytanie o "wykształciuchów".

Pewną tradycją "Milionerów" stało się emitowanie odcinków specjalnych. Tym razem było to wydanie mikołajkowe, w którym pojawił się aktorski duet Zbigniew Zamachowski i Borys Szyc. Panowie bardzo się starali i bardzo chcieli zajść jak najdalej, jednak już drugie pytanie sprawiło im sporą trudność. W "Milionerach" niejednokrotnie pojawiają się pytania zaskakujące i nietypowe. Tak było też tym razem.

Szyc i Zamachowski zmierzyć się musieli z taką oto zagadką: "Jaki ciuch ciucha wykształciuch"? Ta gra słów była dla nich na tyle dużym problemem, że aby się z nią uporać skorzystali z jednego z kół ratunkowych. Do wyboru mieli takie oto odpowiedzi:

A: wykształcony B: kumaty C: szkolony D: znoszony.

1

Która z odpowiedzi była poprawna? Po wykorzystaniu koła "pół na pół" i odrzuceniu dwóch niepoprawnych odpowiedzi aktorom udało się wytypować tę właściwą: D - znoszony.

Zagłosuj

Znałabyś/znałbyś prawidłową odpowiedź?

Liczba głosów:

Ostatecznie po pewnych perturbacjach Szyc i Zamachowski dotarli do pułapu 250 tysięcy złotych. O wyższą stawkę zagrają w kolejnym odcinku - 7 grudnia 2017.

RadioZET.pl/SA