Zamknij

Milionerzy: świąteczne odcinki z Rozenek i Majdanem. Kiedy oglądać?

Redakcja
30.03.2017 13:45
Milionerzy
fot. ons.pl

"Milionerzy" w świątecznym wydaniu z wyjątkowymi uczestnikami - o wielkie pieniądze walczyć będą gwiazdy telewizji: m.in. Małgorzata Rozenek i Radek Majdan. Wszystko to w dwóch odcinkach, których emisja zaplanowana jest na Święta Wielkanocne. Kto jeszcze wystąpi i kiedy oglądać wyjątkowe edycje "Milionerów"?

Przez lata emisji "Milionerów" tradycją stały się odcinki specjalne z udziałem gwiazd telewizji, emitowane na różne okazje - Boże Narodzenie w 2001 roku, Wielkanoc w 2002 roku, czy w 2008 na Dzień Dziecka. Po wznowieniu programu takich wyjątkowych odcinków też nie może zabraknąć. Producenci właśnie ujawnili, że widzowie mogą spodziewać się kolejnych specjalnych emisji - już na Wielkanoc.

Kiedy świąteczne odcinki "Milionerów"?

Już w Wielką Sobotę 15 kwietnia oraz w drugi dzień Świąt - w poniedziałek - wyemitowane zostaną odcinki z udziałem m.in. Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana, Piotra Kraśki i Kingi Rusin, Zygmunta Chajzera z synem Filipem - i nie tylko, ale pozostałe nazwiska pozostają jeszcze zagadką. Obydwa odcinki potrwają nieco dłużej, niż zwykle, bo po godzinie, i zaczną się także wcześniej - już o godzinie 20.00. Ewentualna wygrana przekazana zostanie na cele charytatywne.

Będziecie oglądać specjalne odcinki "Milionerów"?

RadioZET.pl/SA