Zamknij

Milionerzy: tak wyglądał pierwszy odcinek programu. Jak zmienił się Hubert Urbański?

Maciej Friedrich
07.11.2019 14:53
Milionerzy: tak wyglądał pierwszy odcinek programu. Jak zmienił się Hubert Urbański?
fot. screen:YouTube

"Milionerzy" to teleturniej, który towarzyszy polskim widzom od 1999 roku. W sieci znaleźć można fragmenty pierwszego odcinka programu. Jak wyglądał Hubert Urbański 20 lat temu?

"Milionerzy", choć ciężko w to uwierzyć, towarzyszą polskim widzom od ponad 20 lat. Pierwszy odcinek teleturnieju opartego na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" stacja TVN wyemitowała 3 września 1999 roku. W latach 2003-2008 program zaliczył przerwę, jednak po powrocie nadal cieszy się ogromną popularnością. Do tej pory główna wygrana padła trzykrotnie, ostatni raz z miliona złotych cieszyła się Katarzyna Kant-Wysocka w marcu 2019 roku.

"Milionerzy" po 20 latach. Jak wyglądał pierwszy odcinek programu?

Nie sposób wyobrazić sobie "Milionerów" bez Huberta Urbańskiego, który wciela się w rolę prowadzącego show od początku emisji. W sieci znaleźć można fragmenty pierwszego odcinka "Milionerów" i trzeba przyznać, że jest to istna podróż w czasie. Choć sama scenografia nie zmieniła się diametralnie, to widok o 20 lat młodszego Huberta może szokować. Widać wyraźnie, że prezenter mocno się zmienił. Nie stracił jednak poczucia humoru i uroku, który uczynił z niego gwiazdę programu.

RadioZET.pl/MF