Zamknij

Milionerzy: trudne pytanie o... kebab. Uczestnik poległ

Redakcja
02.10.2018 11:41
Milionerzy
fot. Screen Player.pl

W ostatnim odcinku „Milionerów” jak zwykle pojawiło się wiele ciekawych pytań. Jedno z nich, choć dotyczyło popularnego kebabu – a dokładniej mówiąc restauracji założonej przez znanego piłkarza Lukasa Podolskiego – okazało się dla uczestnika nie do przejścia.

Jednym z uczestników „Milionerów”, który w odcinku 1 października rozpoczął swoją drogę po milion złotych, był Przemysław Wiśniewski. Gracz świetnie odpowiadał na kilka pierwszych pytań. Niestety, pytanie o restaurację znanego piłkarza Lukasa Podolskiego, zrujnowało jego marzenia o głównej wygranej.

Co jest głównym daniem w restauracji Lukasa Podolskiego w Kolonii?

Lukas Podolski, wielokrotny reprezentant Niemiec w piłce nożnej, w styczniu 2018 roku otworzył w Kolonii restaurację. Co jest jej głównym daniem? – tak dokładnie brzmiało pytanie, które usłyszał pan Przemysław. Choć wydarzenie to było głośno komentowane w mediach, a na otwarcie knajpki piłkarza przyszło ponad tysiąc osób, gracz „Milionerów” nie był zorientowany w temacie. Ponadto, miał do wykorzystania trzy koła ratunkowe, ale nie skorzystał z żadnego z nich. Idąc „na żywioł”, zaznaczył... flaki – odpowiedź, zdaje się, najmniej prawdopodobną. Do wyboru były jeszcze zapiekanki i sushi.

Odpowiedź ta była błędna – chodziło oczywiście o wspomniany już kebab.

Przypomnijmy, że w dniu otwarcia swojej restauracji piłkarz sam stanął za ladą – co z pewnością przyciągnęło jego fanów. W kolejce po kebab od Podolskiego trzeba było czekać 5 godzin.

„Milionerzy” online i w TV

Kolejny odcinek „Milionerów” w TVN już 2 października o 20.55. Kolejne odcinki emitowane są od poniedziałku do czwartku o stałej porze. Po emisji w telewizji dostępne są online – na platformie Player.pl.

RadioZET.pl/SA