Zamknij

Milionerzy. Aleksandra Burdka i pytanie za pół miliona złotych

Redakcja
05.04.2018 12:26
Milionerzy. Aleksandra Burdka i pytanie za pół miliona złotych
fot. player.pl/Milionerzy

„Milionerzy” — Aleksandra Burdka niemal przez cały odcinek szła jak burza. Menadżerka luksusowego salonu we Wrocławiu od razu zaznaczyła, że jej celem jest wielka wygrana i była jej naprawdę blisko.

Milionerzy. Aleksandra Burdka i pytanie za pół miliona złotych

Przesympatyczna zawodniczka nie szczędziła komplementów rodzicom — mamie, która wspierała ją w studiu, i ojcu, który pomógł jej w pytaniu dotyczącym Australian Open (zdecydowała się wykorzystać telefon do przyjaciela). Dziewczyna powiedziała, że jeśli chodzi o rodziców, jest urodzoną milionerką, czym wzruszyła publiczność w studiu, a także zapewne widzów przed telewizorami.

Nic dziwnego, że wszyscy bardzo kibicowali Oli, która chciała wygrać pieniądze na wymarzone mieszkanie. Śpiewająco poradziła sobie z pytaniem za 250 tysięcy złotych, które dotyczyło nieprawdziwego faktu o słoniach. Aleksandra niemal bez wahania odpowiedziała, że małe nie ssą trąbą i miała rację.

Milionerzy - 99 odcinek: Turecki Potok - co to jest?

Niestety Ola podjęła ryzyko przy pytaniu za pół miliona złotych. Mimo że nie znała odpowiedzi, zaufała intuicji przy pytaniu za pół miliona złotych, które dotyczyło klientów prawnika. Hubert Urbański bardzo ją do tego namawiał. Dziewczyna zaznaczyła niepoprawną odpowiedź: mandatariusze i musiała opuścić studio jedynie z 40 tysiącami złotych.

Pytanie brzmiało: 

Kogo ma prawnik?
A: mandatów 
B: mandantów 
C: mandatariuszy 
D: notariuszy 

RadioZET.pl/SI