Zamknij

Milionerzy. Koło ratunkowe na pierwszym pytaniu

Redakcja
01.03.2018 09:36
Milionerzy
fot. Player.pl

„Milionerzy”. Grażyna Niwińska musiała skorzystać z koła ratunkowego już przy pierwszym pytaniu. Rzeczywiście było takie trudne?

Milionerzy. Koło ratunkowe na pierwszym pytaniu

„Milionerzy”. Grażyna Niwińska miała ogromnego pecha. Zdecydowała się skorzystać z koła ratunkowego już przy pierwszym pytaniu teleturnieju. Brzmiało ono:

Co ile lat odbywają się mistrzostwa świata w piłce nożnej?

Do wyboru były tradycyjnie cztery odpowiedzi:
A. co dwa
B. co trzy
C. co cztery
D. co pięć

Grażyna Niwińska, która przyznała, że nie interesuje się piłką nożną, zdecydowała się poprosić o podpowiedź publiczność. Ta na szczęście bez trudu poradziła sobie z odpowiedzią na pierwsze pytanie zadane w tej grze przez Huberta Urbańskiego (aż 88 proc. wskazało poprawną odpowiedź, czyli C, cztery lata). Dzięki temu sympatyczna blondynka mogła grać dalej o milion. Niestety jednak jej gra skończyła się szybko — odpadła na pytaniu o broń, która jest tożsama z kukurydzą (kolba) i w ten sposób wyszła ze studia z gwarantowanym tysiącem złotych. Cóż, zawsze coś!

Przypomnijmy, że mundial to międzynarodowy turniej piłkarski, w którym biorą udział męskie reprezentacje narodowe federacji należących do FIFA. Pierwsze mistrzostwa odbyły się w 1930 roku w Urugwaju. Od tego czasu rozgrywki odbywają się co cztery lata, z wyjątkiem 1942 i 1946 roku, gdy mistrzostwa nie odbyły się z powodu II wojny światowej.

RadioZET.pl/SI