Zamknij

Milionerzy. Łukasz Półrolniczak gra o milion

Redakcja
25.04.2018 10:51
Milionerzy
fot. player.pl/Milionerzy

„Milionerzy”. Łukasz Półrolniczak z Grębocina pod Toruniem szedł przez program jak burza. Internauci węszą w tym pewien spisek.

Milionerzy. Łukasz Półrolniczak gra o milion

„Milionerzy” — kolejny pasjonujący odcinek teleturnieju przed nami. Tym razem z pytaniami o milion złotych zmagał się Łukasz Półrolniczak, choć „zmagał się” to chyba zbyt duże określenie, gdyż na dziewięć pytań odpowiedział bez użycia koła ratunkowego.

Internauci nie mieli wątpliwości, że Łukaszowi trafiły się zaskakująco łatwe pytania. Jeszcze w trakcie programu komentowali dowcipnie, że być może Łukasz jest spokrewniony z Urbańskim, a cała gra została wcześniej ustawiona.

Pierwsze koło Łukasz użył przy pytaniu za 250 tysięcy złotych. Po tym, gdy zaznaczył prawidłową odpowiedź i tym samym zdobył ćwierć miliona, usłyszał dźwięk zwiastujący koniec programu. Pytanie za 250 tysięcy złotych brzmiało:

Według hierarchii starszeństwa wśród polskich odznaczeń Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie jest wyżej niż?
A. Krzyż Partyzancki
B. Gwiazda Afganistanu
C. Order Orła Białego
D. Order Odrodzenia Polski 

Prawidłową odpowiedzią była Gwiazda Afganistanu. W środę, 25 kwietnia, Łukasz zagra więc o pół miliona. Do dyspozycji ma jeszcze dwa koła ratunkowe. Zapowiada się bardzo mocny odcinek!

RadioZET.pl/SI