Zamknij

Milionerzy. Szedł jak burza. Pokonało go pytanie o kiłę

Redakcja
20.09.2017 08:42
Milionerzy. Szedł jak burza. Pokonało go pytanie o kiłę
fot. TVN

Dla takich chwil warto oglądać „Milionerów". Maciej szedł jak burza. Jego wiedza z różnych dziedzin zaimponowała internautom.

To był naprawdę mocny odcinek. Maciej, kierowca autobusu miejskiego z Gorzowa Wielkopolskiego, szedł jak burza. Wykazał się anielskim spokojem, był pewien swoich odpowiedzi i nie dał prowokować się Urbańskiemu. Maciej wykazał się wiedzą ze świata muzyki, medycyny, a także filmu. Przy pytaniu o 125 tysięcy złotych udowodnił, że doskonale zna także historię Polski – choć znał odpowiedź, zdecydował się zadzwonić do ojca, który jednak mu niestety nie pomógł. Zawodnik postanowił jednak zaryzykować i w ten sposób zdobył 1/8 miliona złotych.

Schody zaczęły się przy pytaniu o 250 tysięcy. Pytanie rzeczywiście było trudne: Co wywołuje kiłę? Zawodnik miał do wyboru, tradycyjnie, cztery odpowiedzi. Były to: A) pałeczka B) laseczka C) prątek D) krętek.

Kierowca miejskiego autobusu tym razem nie znał odpowiedzi, dlatego postanowił się wycofać. Do domu wrócił więc z 125 tysiącami – wygranymi w najlepszym z możliwych stylów!

RadioZET.pl/SI