Zamknij

Milionerzy. Mężczyzna, który stracił nogę

Redakcja
16.05.2018 11:38
Milionerzy
fot. YouTube

Milionerzy. Mężczyzna, który stracił nogę, stał się nowym królem sieci. Wszystko dzięki ogromnej wiedzy, dystansowi i poczuciu humoru.

Milionerzy. Mężczyzna, który stracił nogę

Gareth Kendall do studia wszedł na jednej nodze. Mężczyzna stracił kończynę w wypadku – lekarze dawali mu jedynie 2 procent szans na przeżycie. Nie zamierzał jednak się poddawać i dzięki determinacji i silnej woli szybko odzyskał sprawność. W brytyjskim studiu „Milionerów” kibicowała mu ukochana partnerka i mama.

Gareth przez cały program szedł jak burza. Pytanie za 125 tysięcy funtów brzmiało:  – Gdzie znajdują się ruiny zamku Urquhart w Szkocji – zadał pytanie prowadzący.

Zobacz także

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyż pytania dotyczące geografii pojawiają się bardzo często w „Milionerach”, gdyby nie zaskakująca odpowiedź mężczyzny.
– Wiem to… ponieważ straciłem tam nogę – zaczął Gareth. – Nie straciłem nogi na zamku, tylko w Inverness. Jeśli dobrze pamiętam, na jeziorze jest niewielka zatoczka z ruinami zamku, więc wybieram odpowiedź Loch Ness – odpowiedział jak gdyby nigdy nic mężczyzna, czym zaskoczył prowadzącego i widownię.

Gareth zaczął żartować z całej sytuacji. – Mama i żona, które są tutaj ze mną, zabiłyby mnie chyba, gdybym błędnie odpowiedział na to pytanie – przyznał roześmiany uczestnik.

Kolejne pytanie warte było 250 tysięcy funtów, jednak zawodnik nie chciał kontynuować gry.

RadioZET.pl/SI