Zamknij

Milionerzy. Nowe koło ratunkowe. Pytanie do prowadzącego

Redakcja
11.05.2018 09:33
Milionerzy
fot. Wikipedia

„Milionerzy”. W brytyjskiej edycji z okazji 20-lecia programu pojawiło się nowe koło ratunkowe.

Milionerzy. Nowe koło ratunkowe. Pytanie do prowadzącego

„Milionerzy” to teleturniej, który wywodzi się z Wielkiej Brytanii. Zyskał ogromną popularność w ponad stu krajach na całym świecie, także w Polsce. Na Wyspach teleturniej skończył właśnie 20 lat – z tej okazji producenci postanowili wprowadzić zupełnie nowe koło ratunkowe. To pytanie do prowadzącego – sęk w tym, że ten nie ma dostępu do poprawnej odpowiedzi, musi więc opierać się wyłącznie na swojej wiedzy i intuicji.

Jeremy Clarkson na razie został poproszony o pomoc kilka razy. Jak sobie poradził? Średnio. W jednym z odcinków nie znał odpowiedzi dotyczącej brytyjskiej polityki, w innym wprost powiedział proszącemu go o pomoc zawodnikowi, że nienawidzi krykieta.

Pytanie za milion złotych w historii polskiej edycji programu padło już kilkanaście razy, ale tylko raz dwóm uczestnikom udało się na nie poprawnie odpowiedzieć. W 2010 roku zwycięzcą został Krzysztof Wójcik, a w 2018 Maria Romanek.

Czy pytanie do prowadzącego pojawi się także w Polsce? Tego jeszcze nie wiadomo, ale fani Huberta Urbańskiego, których w naszym kraju nie brakuje, na pewno byliby zachwyceni.

RadioZET.pl/SI