Zamknij

Milionerzy. Paweł Duda i pytanie o Agatę Kornhauser-Dudę

Redakcja
20.02.2018 09:10
Milionerzy. Paweł Duda i pytanie o Agatę Kornhauser-Dudę
fot. Player.pl

„Milionerzy” nabierają tempa! W ostatnim odcinku o milion zagrał Paweł Duda, który brawurowo odpowiedział na pytanie o Agatę Kornhauser-Dudę.

Milionerzy. Odcinki 2018

Nowa edycja „Milionerów” wystartowała z przytupem. W ostatnim odcinku kultowego teleturnieju o milion zagrał Paweł Duda.

Paweł Duda na początku dał się poznać jako dość asekuracyjny gracz. Później jednak rozkręcił się i błyskawicznie doszedł do 125 tysięcy złotych. We wtorek, 20 lutego, będzie miał szansę spróbować swoich sił w walce o milion — zacznie od odpowiedzi na pytanie o ćwierć miliona.

Milionerzy. Paweł Duda w programie

Najwięcej emocji wzbudziło pytanie o pierwszą damę i jej najbliższego krewnego. Publiczność śmiała się, gdy Paweł Duda odpowiadał na pytanie o brata pierwszej damy — Jakuba Dudę, znanego krakowskiego poetę i nauczyciela akademickiego.

„Milionerzy” to znany teleturniej wywodzący się z Wielkiej Brytanii, który zyskał ogromną popularność w ponad 100 krajach na całym świecie, również w Polsce.

Ostatnie pytanie za milion złotych w historii polskiej edycji programu padło już kilkanaście razy, ale tylko raz uczestnikowi udało się na nie poprawnie odpowiedzieć. Było to 28 marca 2010 roku. Jedynym zwycięzcą „Milionerów” w polskiej edycji programu jest Krzysztof Wójcik.

RadioZET.pl/SI