Zamknij

Milionerzy. Piotr Tabarkiewicz gra o milion

Redakcja
13.03.2018 10:10
Milionerzy
fot. player.pl

„Milionerzy" – kolejny emocjonalny odcinek za nami. Piotr Tabarkiewicz szedł jak burza. Czy zostanie drugim zwycięzcą w historii polskiej edycji programu?

Piotr Tabarkiewicz przez cały program „Milionerzy" szedł jak burza. Leśnik, nauczyciel w Zespole Szkół Leśnych, wykazał się ogromną wiedzą z różnych dziedzin. Gdy Hubert Urbański zadał mu pytanie warte 20 tysięcy złotych (o przebój Lombardu „Szklana pogoda), leśnik z Zielonej Góry udzielił prawidłowej odpowiedzi, zanim jeszcze usłyszał cztery opcje od prowadzącego, czym oczywiście rozbawił siedzącą w studiu publiczność i zapewne także widownię siedzącą przed telewizorami. Nawet sam Hubert Urbański nie krył podziwu.

Piotr Tabarkiewicz zakończył odcinek z gwarantowanymi 40 tys. zł i we wtorek (13 marca) będzie kontynuował grę o milion zł. Jedno koło ratunkowe wykorzystał przy pytaniu o 40 tysięcy złotych – zostały mu jeszcze dwa: telefon do publiczności i pół na pół. Trzymamy kciuki za główną wygraną!

Zobacz także

Przypomnijmy, że Krzysztof Wójcik w 2010 roku jako jedyny w historii polskiej edycji kultowego teleturnieju odpowiedział poprawnie na ostatnie pytanie. Inżynier towaroznawstwa wiedział, na jakim instrumencie gra Czesław Mozil, dzięki czemu wygrał wymarzony milion złotych.

RadioZET.pl/SI