Zamknij

Milionerzy. Urbański zapytał o koleżankę ze stacji

Redakcja
15.11.2017 22:55
Milionerzy. Urbański zapytał o koleżankę ze stacji
fot. player.pl

„W którym filmie Władysława Pasikowskiego zagrała 17-letnia wtedy Anita Werner?" – z takim pytaniem musiała poradzić sobie zawodniczka w „Milionerach" w odcinku, który oglądaliśmy 15 listopada 2017.

Do wyboru tradycyjnie były cztery odpowiedzi:
A. w „Reich-u"
B. w „Słodko gorzkim"
C. w „Psach"
D. w „Pokłosiu".

Zawodniczka zdecydowała się skorzystać z koła ratunkowego „pół na pół" oraz pytania do publiczności. Po odrzuceniu odpowiedzi C i D uczestniczka zdecydowała się – zgodnie z typami widowni – postawić na odpowiedź B, czyli prawidłową. I w ten sposób zdobyła 75 tysięcy złotych.

„Słodko gorzki" to polski film fabularny z 1996 roku w reżyserii i według scenariusza Władysława Pasikowskiego. Oprócz Anity Werner w filmie zagrali m.in. Rafał Mohr, Rafał Olbrychski, Bogusław Linda czy Cezary Pazura.

By zdobyć główną nagrodę, zawodnik musi prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań. W tym czasie może skorzystać z trzech kół ratunkowych: „pytanie do przyjaciela", „pół na pół" i „pytanie do publiczności".

Wiosenny sezon „Milionerów” oglądało średnio 2,35 mln widzów – to doskonały wynik: Hubert Urbański i pozostała ekipa pracująca przy programie mogą więc spać spokojnie. Przypomnijmy, że jedyną osobą, której udało się wygrać milion w polskiej wersji programu, jest Krzysztof Wójcik, który swoje pytanie za milion usłyszał w 2010 roku.

RadioZET.pl/SI