Zamknij

Milionerzy. Pytanie o chorego Pana Kotka

Redakcja
11.04.2018 13:27
Milionerzy
fot. player.pl/Milionerzy

„Milionerzy”. Jan Brykczyński posłuchał podpowiedzi ojca i przegrał. Czego dotyczyło pytanie?

Milionerzy. Pytanie o chorego Pana Kotka

Jan Brykczyński przez niemal cały odcinek „Milionerów” szedł jak burza. Schody zaczęły się, gdy warszawiak usłyszał pytanie za 20 tysięcy złotych. Brzmiało ono:

Mięso sauté jest bez panierki, a bez czego są panienki sauté?
A. bez bielizny
B. bez makijażu
C. bez płaszcza
D. bez wykształcenia

Jan nie znał prawidłowej odpowiedzi, dlatego przy tym pytaniu wykorzystał aż dwa koła ratunkowe: pół na pół i pytanie do publiczności. To pozwoliło mu zaznaczyć prawidłową odpowiedź, którą było oczywiście B, bez makijażu.

Zobacz także

Gdy Hubert Urbański przeczytał pytanie za 40 tysięcy złotych, Jan zdecydował się skorzystać z ostatniego koła ratunkowego. Nie wiedział bowiem, co choremu kotkowi ze znanego wierszyka dla dzieci zaordynował pan doktor. Telefon do przyjaciela, którym okazał się ojciec zawodnika, jednak nie pomógł.

Pytanie brzmiało:

Pan Kotek był chory i leżał w łóżeczku i przyszedł pan doktor... postawił diagnozę i co zaordynował oprócz restrykcyjnej diety?

A. lewatywę
B. węgiel leczniczy
C. czarne jagody
D. pijawki

Prawidłową odpowiedzią były pijawki, podczas gdy mężczyzna nakłoniony do tego przez ojca zaznaczył odpowiedź... lewatywa. Niestety w ten sposób Jan wyszedł za studia jedynie z gwarantowanym tysiącem złotych.

RadioZET.pl/SI