Zamknij

Milionerzy. Odpadła na TAKIM pytaniu. Internauci w szoku

Redakcja
31.10.2017 09:49
Milionerzy. Odpadła na TAKIM pytaniu. Internauci w szoku
fot. Player.pl

W ostatnim odcinku teleturnieju „Milionerzy" kolejny raz mogliśmy zobaczyć, jak uczestnika odpada na łatwym pytaniu. Zobaczcie pytanie, z którym nie poradziła sobie Agata.

Przed telewizorami wszystko wydaje się proste, ale na fotelu naprzeciwko Huberta Urbańskiego – już niekoniecznie. O tym, jak źle działa na człowieka stres, na własnej skórze przekonała się Agata, księgowa, która – podobnie jak wielu innych Polaków – marzyła o wygraniu miliona.

Agata poprzedni odcinek zakończyła z tysiącem złotych na koncie i wszystkimi kołami ratunkowymi. Wydawało się więc, że jest w doskonałej sytuacji. Ale gdy Hubert Urbański przeczytał pytanie, Agatę dopadł stres – tak wielki, że nie potrafiła poradzić sobie z naprawdę prostym pytaniem. Brzmiało ono: „Które zwierzę przywołujemy: basia, basia, basia?". Do wyboru były tradycyjnie cztery odpowiedzi: kaczka, jeż, łabędź i wiewiórka.

Zobacz także

Agata długo myślała, zanim przyznała, że nie zna prawidłowej odpowiedzi. W końcu zdecydowała się zaryzykować i zaznaczyła... kaczkę. Internauci nie kryli zaskoczenia decyzją Agaty, która oczywiście po tej odpowiedzi odpadła z programu z gwarantowanym tysiącem złotych. No cóż, chociaż tyle!

Przypomnijmy, że jedyną osobą, której udało się wygrać milion w polskiej wersji programu, jest Krzysztof Wójcik. Było to w 2010 roku.

Zobacz także

RadioZET.pl/SI