Zamknij

Milionerzy. Nowe pytanie za 250 tysięcy złotych

Redakcja
08.03.2018 10:27
Milionerzy
fot. Player.pl

Milionerzy – zawodniczka usłyszała pytanie za 250 tysięcy. Była przekonana, że zna odpowiedź. Zaryzykowała i... źle na tym wyszła! A szkoda...

Milionerzy. Pytanie za 250 tysięcy złotych

Milionerzy – kolejny odcinek za nami. Sympatyczna Agnieszka przez cały odcinek szła jak burza. Poradziła sobie m.in. z pytaniem o małe ptysie (profiterolki), kolor szaty liturgicznej księdza podczas wielkiego postu (fioletowy), dowcipne dwuwiersze Wisławy Szymborskiej („Od wina wszędzie łysina"). Wydawało się, że milion jest naprawdę blisko, zwłaszcza że gdy usłyszała pytanie o 250 tysięcy złotych, była przekonana, że zna odpowiedź.

Pytanie brzmiało:

Po czesku laska nebeska, po polsku. Prawidłowa odpowiedź to:
A. ładna dziewczyna
B. chabrowy kijek
C. łaska boska
D. miłość nie z tej ziemi

Zobacz także

Agnieszka była przekonana, że prawidłową odpowiedzią jest A – i właśnie ją szybko zaznaczyła. Niestety poprawna odpowiedź to D, czyli miłość nie z tej ziemi. Zła odpowiedź kosztowała Agnieszkę sporo pieniędzy oraz stratę szansy dalszej walki o milion złotych. Ostatecznie opuściła studia z gwarantowaną sumą 40 tysięcy złotych.

Przypomnijmy, że jedyną osobą, której udało się wygrać milion w polskiej wersji programu, jest Krzysztof Wójcik, który swoje pytanie za milion usłyszał w 2010 roku.

Zobacz także

RadioZET.pl/SI