Zamknij

Milionerzy. W Polsce padła nowa główna wygrana

Redakcja
14.03.2018 14:52
Milionerzy
fot. Archiwum Radia ZET

Milionerzy. Stacja TVN wypuściła spot reklamowy, w którym informuje o zdobyciu przez jednego z uczestników teleturnieju miliona złotych. Odcinek z grą za milion dopiero zostanie wyemitowany. Kiedy?

Milionerzy. Zwycięzca 2018

– Szanowni państwo, nareszcie jest! Padł kolejny milion! – informuje Hubert Urbański w krótkim spocie reklamowym stacji TVN.

Milionerzy - 99 odcinek: Turecki Potok - co to jest?

Kiedy zobaczymy odcinek z nowym milionerem? Tego jeszcze nie wiadomo, ale wszystko wskazuje na to, że będzie to już niebawem. Jak poinformowała stacja TVN w komunikacie przesłanym do portalu Wirtualnemedia.pl, „ten zwycięzca będzie dużym zaskoczeniem, dostarczając niezapomnianych emocji”.

Milionerzy. Nowy milioner 2018

Nie wiadomo jeszcze, kim będzie nowy milioner. Stacja nie zdradziła nie tylko imienia i nazwiska, lecz także nawet płci szczęśliwego zwycięzcy.

Zobacz także

Milionerzy. Pytanie o milion

Stacja nie zdradziła także, jakie było pytanie o milion złotych. Jako ostatni – w 2017 roku – usłyszał je Remigiusz Skubisz, który musiał wykazać się znajomością twórczości Leszka Kołakowskiego. Pytanie brzmiało:

Co według Leszka Kołakowskiego jest sklepieniem domu, w którym duch ludzki mieszka?
A: Rozum,
B: Bóg,
C: Miłość,
D: Czas

Remigiuszowi zostało jedno koło ratunkowe – pytanie do publiczności. Niestety widownia nie potrafiła wskazać dobrej odpowiedzi. Remigiusz Skubisz nie znał poprawnego rozwiązania i zrezygnował z dalszej gry z sumą 500 tysięcy. Hubert Urbański wyjaśnił, że właściwą odpowiedzią była D, czyli: czas. W nowej edycji programu 500 tysięcy udało się wygrać także Soni Ciuk. Ta kwota została również zdobyta w odcinku specjalnym – zdobyli ją Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

Zobacz także

Milionerzy. Odcinki

Przypomnijmy, że telewidzowie mogą śledzić zmagania zawodników na antenie TVN od poniedziałku do czwartku po godzinie 20:55.

Milionerzy. Wygrana w 2010 roku

Krzysztof Wójcik w 2010 roku jako jedyny w historii polskiej edycji kultowego teleturnieju odpowiedział poprawnie na ostatnie pytanie. Inżynier towaroznawstwa wiedział, na jakim instrumencie gra Czesław Mozil, dzięki czemu zdobył milion złotych. – Pieniądze są w życiu ważne, ale nie są najważniejsze. Samo posiadanie dużych pieniędzy nie oznacza tego, że będziemy szczęśliwi, bogaci, będzie nam się dobrze żyło – powiedział kilka miesięcy temu Krzysztof Wójcik w programie „Uwaga TVN”.

RadioZET.pl/SI