Zamknij

„Miłość do kwadratu“ – zwiastun polskiej komedii romantycznej Netflixa

14.01.2021 11:14
Ada Chlebicka
fot. Bartosz KRUPA/East News

„Miłość do kwadratu” to polska komedia romantyczna, stworzona specjalnie dla platformy Netflix. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun produkcji. Kiedy premiera?

„Miłość do kwadratu” to film stworzony przez Filipa Zylbera, reżysera takich produkcji, jak „Serce nie sługa”, czy „Jak poślubić milionera”, specjalnie dla platformy streamingowej Netflix.

Najnowszy film reżysera opowiada o nauczycielce Monice, która zdaje się wieść podwójne życie. Monika godzi bowiem pracę w szkole z modelingiem. Podczas sesji zdjęciowej - jako modelka Klaudia - poznaje popularnego flirciarza Enzo. Tak rozpoczyna się nietypowy taniec miłości, pełny różnorodnych przeszkód i pomyłek. Czy para odkryje wzór na miłość, mimo że nie przygotowała ich do niego żadna lekcja? 

Zobacz także

„Miłość do kwadratu” – zwiastun

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu. Materiał prezentuje się następująco:

„Miłość do kwadratu” – obsada i ekipa

Film powstał w głowie Wiktora Piątkowskiego, scenarzysty filmowego, znanego ze współpracy przy serialach "Wataha", czy "Wojenne dziewczyny". Scenariusz do "Miłości do kwadratu" powstawała we współpracy z Marzanną Polit. Za kamerą stanął natomiast Filip Zylber, reżysera nie tylko „Jak poślubić milionera?”, ale znanego także ze współpracy przy najpopularniejszych polskich serialach, jak „BrzydUla”, „Na Wspólnej”, „Ojciec Mateusz” czy „Wojenne dziewczyny”.

Na ekranie zobaczymy zaś takich polskich aktorów, jak: Mateusz Banasiuk, Tomasz Karolak, Mirosław Baka, Sebastian Stankiewicz, Ada Chlebicka czy Wojciech Kalarus.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Miłość do kwadratu” – kiedy premiera?

Film ma trafić na platformę streamingową Netflix już 11 lutego, czyli w sam raz na Walentynki.

Czytaj także: Największe hity Netflix na 2021. Na które produkcje warto czekać? Sprawdziliśmy