Zamknij

Dorota Wellman zagra w komedii romantycznej

Redakcja
24.01.2018 19:44
Dorota Wellman zagra w komedii romantycznej
fot. ons.pl

Dorota Wellman nie boi się wyzwań. Tym razem spróbuje swoich sił w aktorstwie...

Miłość jest wszystkim. Nowa komedia romantyczna

Jak informuje magazyn „Rewia", Dorota Wellman dała się namówić na udział w filmie.

„Dorota jest bardzo lubiana przez widzów, więc w komedii, nad którą pracujemy, zagra siebie, czyli gwiazdę telewizji" – zdradza w rozmowie z „Rewią" osoba związana z produkcją filmu.

 

Dziennikarka pojawi się w komedii romantycznej „Miłość jest wszystkim", do której zdjęcia właśnie ruszyły.

Miłość jest wszystkim. Kiedy premiera?

Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. [..] Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał – czytamy w oficjalnym opisie dystrybutora.

Kogo zagra Dorota Wellman? Tego jeszcze nie wiadomo. Wiadomo jedynie, że fabuła będzie koncentrować się wokół relacji łączącej najpopularniejszego polskiego piłkarza i kobiety, która z futbolem nie ma nic wspólnego.

W filmie pojawi się cała plejada polskich gwiazd: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig i Mateusz Damięcki.

Prowadząca „Dzień Dobry TVN" ma już na koncie udział w filmie – można było oglądać ją w filmie „Wałęsa. Człowiek z nadziei", gdzie wcieliła się w postać Henryki Krzywonos.

Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński. Premiera „Miłość jest wszystkim" w listopadzie 2018 roku.

Zdjęcia będą kręcone w Gdańsku i Warszawie.

RadioZET.pl/SI