Zamknij
Miłość na pierwszą stronę
6 Zobacz galerię
fot. Jarosław Sosiński/materiały prasowe

Polsat udostępnił pierwsze oficjalne zdjęcia Olgi Bołądź i Piotra Stramowskiego z nadchodzącej komedii romantycznej "Miłość na pierwszą stronę".

"Miłość na pierwszą stronę" to najnowszy film Marii Sadowskiej ("Dzień kobiet", "Sztuka kochania"), w którym główne role grają Olga Bołądź i Piotr Stramowski. Zobacz, jak ten duet kojarzony głównie z filmami Patryka Vegi, prezentuje się jako zakochana para z komedii romantycznej.

Zobacz także

"Miłość na pierwszą stronę": Bołądź i Stramowski na pierwszych zdjęciach z filmu [FOTO]

Główną bohaterką "Miłości na pierwszą stronę" jest Nina (Olga Bołądź) - zwyczajna, szara myszka. Dziewczyna jest w trakcie wielkiej życiowej przemiany, kiedy poznaje Roberta (Piotr Stramowski) - syna pary prezydenckiej. Mężczyzna różni się od niej niemal wszystkim, poza faktem, że też chce żyć na własnych zasadach. Jednak podczas gdy ona stawia pierwsze kroki w zawodzie paparazzo, on marzy tylko o tym, by uwolnić się od blasku fleszy. Jak to bywa w komediach romantycznych, między bohaterami mimo wszystko zaczyna iskrzyć. Czy ich uczucie okaże się jedynie "miłością na pierwszą stronę", czy związkiem na całe życie, dowiemy się zapewne w finale filmu. Tymczasem, dzięki pierwszym zdjęciom z planu, możemy przyjrzeć się Stramowskiemu w roli amanta i Bołądź w roli współczesnego kopciuszka.

__MILOSC_NA_PIERWSZA_STRONE__Fot_Jaroslaw_Sosinski_fotos_nr_-739-3
fot. Jarosław Sosiński/materiały prasowe
__MILOSC_NA_PIERWSZA_STRONE__Fot_Jaroslaw_Sosinski_fotos_nr_-1305
fot. Jarosław Sosiński/materiały prasowe

Poza parą głównych gwiazd w "Miłości na pierwszą stronę" występują również Magdalena Schejbal, Rafał Zawierucha, Tomasz Oświeciński, Ewa Telega, Mateusz Damięcki, Natalia Wolska i Magdalena Koleśnik. Ostatnia trójka również pojawiła się na fotosach z filmu. Wszystkie zdjęcia prezentujemy w galerii na początku tekstu.

"Miłość na pierwszą stronę" - Kiedy premiera?

"Miłość na pierwszą stronę" to produkcja TFP realizowana na zlecenie Telewizji Polsat, Cyfrowego Polsatu oraz Polkomtela. Za dystrybucję w kinach odpowiada Dystrybucja Mówi Serwis. Premiera filmu zapowiadana jest na pierwszy kwartał 2022 roku, co pozwala sądzić, że możemy spodziewać się jej w okolicach walentynek.

RadioZET.pl/Telewizja Polsat

Zobacz także