Zamknij

"Miłość na pierwszą stronę": Olga Bołądź i Piotr Stramowski w komedii romantycznej Marii Sadowskiej

19.05.2021 15:03
Miłość na pierwszą stronę Olga Bołądź Piotr Stramowski
fot. TRICOLORS/East News; Mateusz Jagielski/East News

"Miłość na pierwszą stronę" to nowa polska komedia romantyczna. W rolach głównych wystąpią Olga Bołądź i Piotr Stramowski. Reżyseruje Maria Sadowska.

Ruszyły zdjęcia do nowej polskiej komedii romantycznej o tytule "Miłość na pierwszą stronę". W filmie, który ma być współczesną wariacją na temat historii Kopciuszka, główne role zagrają Olga Bołądź i Piotr Stramowski. Za kamerą stanie Maria Sadowska - reżyserka nagradzanych filmów "Dzień kobiet" i "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej".

 "Miłość na pierwszą stronę": O czym będzie nowy film Marii Sadowskiej?

"Miłość na pierwszą stronę" to historia Niny (Olga Bołądź) - współczesnego kopciuszka i Roberta (Piotr Stramowski) - syna pary prezydenckiej, który uchodzi za najlepszą partię w Rzeczpospolitej. Ona jest zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa, która stawia pierwsze kroki w zawodzie paparazzo. On chce uwolnić się od blasku fleszy i żyć na własnych zasadach. Spotkanie tej pary, rzecz jasna, sporo zmieni w życiu każdego z nich. To, czy ich uczucie będzie tylko romansem "na pierwszą stronę" czy prawdziwą miłością, okaże się oczywiście w finale filmu.

"Miłość na pierwszą stronę": Obsada i twórcy

Poza Olgą Bołądź i Piotrem Stramowskim w filmie pojawi się też szereg innych znanych twarzy. Będzie to m.in. Tomasz Oświeciński, który podobnie jak para głównych aktorów, słynie przede wszystkim ze swoich ról u Patryka Vegi. W "Miłości na pierwszą stronę" wystąpią też Magdalena Schejbal ("Sexify"), Rafał Zawierucha ("Pewnego razu w Hollywood"), Mateusz Damięcki ("Kochaj i tańcz") oraz Ewa Telega ("Przyjaciółki").

Jak zostało już wspomniane, reżyserką filmu jest Maria Sadowska. Scenariusz napisał natomiast Mariusz Kuczewski, znany z pracy przy największych hitach polskiego kina komercyjnego, m.in. trzech części "Listów do M.".

"Miłość na pierwszą stronę" - Kiedy premiera?

Zdjęcia do filmu "Miłość na pierwszą stronę" już się rozpoczęły. Produkcja studia TFP powstaje na zlecenie Telewizji Polsat, Cyfrowego Polsatu i Polkomtela. Dystrybutorem filmu będzie Mówi Serwis. Premiera została zapowiedziana na 2022 rok.

RadioZET.pl/Grupa Polsat