Zamknij

Patryk Vega pokazał zwiastun do filmu "Miłość, Seks & Pandemia". Kiedy premiera? [WIDEO]

31.12.2020 11:09
Patryk Vega
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Patryk Vega zapowiada nowy film. Pojawił się zwiastun produkcji "Miłość, Seks & Pandemia". W ten sposób polski reżyser podsumowuje mijający 2020 rok. Kiedy premiera produkcji?

Patryk Vega pokazał zwiastun do filmu "Miłość, Seks & Pandemia". To zapowiadana od jakiegoś czasu produkcja z gwiazdorską obsadą. W filmie zobaczymy m.in. Małgorzatę Rozenek-Majdan, Zofię Zborowską, Annę Muchę czy Weronikę Lesiak. Jest już pierwszy zwiastun, a kiedy premiera? Zdradzamy poniżej.

"Miłość, Seks & Pandemia": Patryk Vega pokazał zwiastun filmu

"Miłość, Seks & Pandemia" to film Patryka Vegi, który ma podsumować 2020 rok. Polski reżyser kręcił produkcję podczas pandemii koronawirusa, dlatego w filmie zobaczymy puste ulice Warszawy, bohaterów uzbrojonych w maseczki, ale także kluczowe wydarzenia w Polsce w mijającym roku. 

To był dla nas wszystkich szczególny rok. Nasze życie wywróciło się do góry nogami. Pandemia zmusiła nas do refleksji i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Samotność w czasie pandemii, wyzuty z emocji seks i coraz większa trudność w zbudowaniu z drugim człowiekiem relacji opartej na miłości. O tym opowiada mój nowy film - można przeczytać na oficjalnym profilu na Instagramie Patryka Vegi.

Co więcej, reżyser podziękował ekipie, z którą pracował, a w szczególności gwiazdom produkcji. Jesteście ciekawi, jak zapowiada się film? Można zobaczyć w zwiastunie poniżej.

W filmie "Miłość, Seks & Pandemia" wystąpili: Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Mucha, Zofia Zborowska, Weronika Lesiak, Sebastian Dela, Dawid Czupryński, Michał Czarnecki, Leonardo Marques, Wojciech Sikora, Tomasz Dedek, Zbigniew Kozłowski, Krystian Hołdak, Adrian Kłos, Grzegorz Barłog i Daniel Roman.

"Miłość, Seks & Pandemia": kiedy premiera?

Dokładna data premiery filmu "Miłość, Seks & Pandemia" nie jest jeszcze znana. Wiadomo, że Patryk Vega chce, by produkcja trafiła do kin. Na ten moment nie jest to możliwe - przypominamy, że wszystkie placówki związane z kulturą są zamknięte z powodu pandemii koronawirusa.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan zagra w kolejnym filmie. Rola u Vegi to tylko początek 

RadioZET.pl