Zamknij
"Miłosna pułapka": Netflix zapowiada świąteczną komedię z gwiazdą "Pamiętników wampirów" [ZDJĘCIA]
8 Zobacz galerię
fot. Bettina Strauss/Netflix

Netflix zaprezentował właśnie galerię zdjęć promujących swój pierwszy gwiazdkowy hit 2021 roku. O czym opowie "Miłosna pułapka" z Niną Dobrev ("Pamiętniki wampirów") w roli głównej? Zdradzamy pierwsze szczegóły.

Choć mamy dopiero początek października, czyli czas strachów i makabry, a w powietrzu czuć zbliżające się Halloween, Netflix postanowił przypomnieć nam o zbliżającym się sezonie świątecznym. Gdy z początkiem listopada sklepowe witryny zapełnią się wszelkiej maści choinkami i światełkami, w bibliotece Netflixa wyląduje świąteczna komedia romantyczna "Miłosna pułapka", w której zobaczymy gwiazdy takich hitów jak "Pamiętniki wampirów",  "Jeszcze nigdy..." i "Riverdale". Zapowiada się godny następca zeszłorocznego przeboju "Randki od święta"?

"Miłosna pułapka": Netflix zapowiada świąteczną komedię romantyczną

"Miłosna pułapka" opowie nam historię młodej kobiety z Los Angeles, która nie ma szczęścia w miłości. Gdy za pośrednictwem aplikacji randkowej poznaje świetnego faceta ze Wschodniego Wybrzeża, zakochuje się w nim bez pamięci. Chcąc sprawić mu niespodziankę, w tajemnicy leci do niego na święta. Na miejscu okazuje się jednak, że padła ofiarą oszustwa. Czy uda jej się odnaleźć drugą połówkę? Przekonamy się.

W roli głównej wystąpiła gwiazda "Pamiętników wampirów" - Nina Dobrev. Na ekranie towarzyszyć jej będą między innymi Darren Barnet (znany powszechnie jako Paxton z "Jeszcze nigdy..."), Mikaela HooverLochlyn Munro ("Riverdale"), Harry Shum Jr.Rebecca StaabJimmy O. YangJames Saito oraz Darien Martin.

Jeśli ciekawi was, jak aktorzy prezentują się w swoich rolach, zapraszamy do galerii zamieszczonej w górnej części artykułu. Znajdziecie tam pierwszą serią zdjęć promocyjnych.

"Miłosna pułapka": kiedy premiera na Netflix?

Za reżyserię odpowiada Hernán Jiménez ("Noc pełna magii", "Zakład o miłość - czyli jak znaleźć chłopaka w 258 dni"), zaś scenariusz wspólnymi siłami opracowali Daniel Mackey i Rebecca Ewing. "Miłosna pułapka" zawita w bibliotece Netflixa już 5 listopada 2021 roku.

RadioZET.pl/Netflix