Zamknij

Nina Dobrev w "Miłosnej pułapce": zobaczcie zwiastun nowej świątecznej komedii Netflixa [WIDEO]

07.10.2021 17:42
Nina Dobrev w "Miłosnej pułapce": zobaczcie zwiastun nowej świątecznej komedii Netflixa [WIDEO]
fot. Bettina Strauss/Netflix

"Miłosna pułapka" w pierwszym zwiastunie. Jak prezentuje się nowy film świąteczny od Netflixa? W rolach głównych zobaczymy gwiazdy "Pamiętników wampirów" i innego hitu platformy - "Jeszcze nigdy...".

Świąteczne filmy zawitają w bibliotece Netflixa wyjątkowo wcześnie. Jednym z pierwszych gwiazdkowych hitów platformy będzie "Miłosna pułapka" z Niną Dobrev w roli głównej. Komedia romantyczna w zabawny i przewrotny sposób ukaże nam przywary internetowego randkowania, ale także przypomni o tym, co w miłości jest najważniejsze. Zobaczcie zwiastun. 

"Miłosna pułapka": zwiastun świątecznej komedii romantycznej Netflixa

W trakcie seansu przyjdzie nam śledzić losy niejakiej Natalie - młodej kobiety z Los Angeles, która nie ma szczęścia w miłości. Jednak, gdy za sprawą aplikacji randkowej poznaje mężczyznę swoich marzeń, wierzy, że zła passa wreszcie się zakończyła i czeka ją wymarzona wielka miłość. Urzeczona wspólnymi wiadomościami wpada na szalony pomysł - sprawi ukochanemu niespodziankę przylatując do niego na święta. Na miejscu okazje się jednak, że padła ofiarą oszustwa. Nie daje jednak za wygraną i postanawia zawalczyć o szczęście.

W rolach głównych wystąpili Nina Dobrev ( "Pamiętniki wampirów") i Darren Barnet ( "Jeszcze nigdy..."). Na ekranie towarzyszyć im będą: Mikaela Hoover, Lochlyn Munro ( "Riverdale"), Harry Shum Jr., Rebecca Staab, Jimmy O. Yang, James Saito oraz Darien Martin. 

Oprócz zwiastuna, pokazano też oficjalny plakat filmu "Miłosna pułapka", który prezentuje się następująco:

materiały prasowe Netflix
fot. materiały prasowe Netflix

"Miłosna pułapka": kiedy premiera na Netflix?

Za reżyserię odpowiada Hernán Jiménez ("Noc pełna magii", "Zakład o miłość - czyli jak znaleźć chłopaka w 258 dni"), zaś scenariusz wspólnymi siłami opracowali Daniel Mackey i Rebecca Ewing. Premiera filmu "Miłosna pułapka" odbędzie się już 5 listopada 2021 roku na Netflixie.

RadioZET.pl/Netflix