Zamknij

„Miś Paddington 2" już w grudniu. Zobacz polski zwiastun

Redakcja
10.11.2017 15:14
„Miś Paddington 2" już w grudniu. Zobacz polski zwiastun
fot. YouTube

„Miś Paddington" wraca. Już w grudniu polscy widzowie zobaczą drugą część filmu.

Do obsady znanej z pierwszej części serii dołączyli m.in. Hugh Grant i Brendan Gleeson. W wersji oryginalnej głosu misiowi Paddingtonowi użyczy znów Ben Whishaw, a ciocia Lucy ponownie przemówi głosem Imeldy Staunton.

W drugiej części filmu miś Paddington podczas poszukiwań prezentu na setne urodziny ciotki Lucy trafi na wyjątkową książkę w antykwariacie pana Grubera. Niestety ktoś ukradnie wolumen i Paddington będzie musiał znaleźć złodzieja.

Hugh Grant wcieli się w postać Phoenixa Buchanana, nieco zapomnianego aktora, zaś Brendan Gleeson zagra postać zwaną „Kastet" McGinty, niesławnego kasiarza i legendarnego siłacza, który staje się nieoczekiwanie sprzymierzeńcem misia Paddingtona.

„Druga część szalonych i zabawnych przygód uroczego misia, którego pokochały dzieciaki i dorośli na całym świecie! Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?" – czytamy oficjalny opis dystrybutora.

Zobacz polski zwiastun filmu.

Premiera „Miś Paddington 2" już 29 grudnia 2017.