Zamknij

Misiek Koterski u Kuby Wojewódzkiego opowiedział o walce z nałogiem: "W końcu kocham swoje życie"

Redakcja
31.10.2018 12:19
Misiek Koterski u Kuby Wojewódzkiego opowiedział o walce z nałogiem: "W końcu kocham swoje życie"
fot. Instagram:@misiekkoterski

We wtorek 30 października gościem Kuby Wojewódzkiego był Misiek Koterski. Aktor w rozmowie opowiedział o tym, jak zmienił się jego świat, odkąd wyrwał się ze szponów uzależnienia. Zdradził także, jak współpracuje mu się z ojcem.

We wtorek 30 października jednym z gości Kuby Wojewódzkiego był aktor Michał Koterski, syn reżysera Marka Koterskiego. Swoją karierę rozpoczął właśnie od ról w produkcjach swojego ojca. Obecnie możemy oglądać go jako odtwórcę głównej roli w najnowszej komedii "7 uczuć", będącej kolejną częścią serii opowiadającej o Adasiu Miauczyńskim. Popularny Misiek przed ponad 20 lat zmagał się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu, udało mu się jednak wygrać z nałogiem, o czym opowiadał między innymi w wywiadzie dla Radia ZET. Podczas wizyty w programie Wojewódzkiego wyznał, co zmieniła w nim abstynencja.

Koterski z Kubą Wojewódzkim i Agnieszką Chylinską
fot. Instagram:@misiekkoterski

Misiek Koterski opowiada o swojej abstynencji

Aktor zasiadł na kanapie studia TVN obok Agnieszki Chylińskiej. Był bardzo swobodny i w charakterystyczny sposób żartował z Wojewódzkim oraz piosenkarką. Jednak część rozmowy odbyła się w o wiele poważniejszym tonie. Kuba zapytał o walkę Koterskiego z nałogiem. Michał wyznał z dumą, że jest abstynentem już od czterech lat. Opisał też przemianę, jaką przeszedł, gdy odstawił używki.

- Jestem sobą w końcu. Całe życie jak bohater moich filmów chciałem być kim innym. W końcu kocham swoje życie.

- Nie ma większego haju niż życie na trzeźwo - podsumował kwestię narkotykowego nałogu.

Jak Michałowi Koterskiemu pracuje się z ojcem?

Wojewódzki zapytał również Michała, jak czuł się współpracując ze znanym ojcem na planie "7 uczuć". Koterski przyznał, że odczuwał dużą presję.

- To było najtrudniejsze zadanie w moim życiu. Nie tylko, dlatego, że zagrali tę postać wspaniali aktorzy i to postać kultowa. Miałem w głowie 'Stary Koterski zwariował, obsadził tam swojego syna".

- To dziwne uczucie, pracujesz u ojca, jesteś jego pracownikiem i starasz się o tym zapomnieć. Ciągle jednak czekałem na pochwałę.

Przypomnijmy, że Michał grał już drugoplanowe role w filmach o Miauczyńskim,  między innymi w "Dniu Świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami". Najwyraźniej jednak poradził sobie także z kreacją głównego bohatera, "7 uczuć" zbiera bowiem dobre recenzje.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Michał Koterski? Żona, dziecko, wiek, kariera.

Misiek Koterski

RadioZET.pl/MF