Zamknij

Netflix pokazał zwiastun animacji "Mitchellowie kontra maszyny". Kiedy premiera? [WIDEO]

01.04.2021 09:08
Netflix pokazał zwiastun animacji "Mitchellowie kontra maszyny". Kiedy premiera? [WIDEO]
fot. materiały prasowe Netflix

"Mitchellowie kontra maszyny", czyli Netflix z kolejną animacją. W sieci ukazał się właśnie pierwszy zwiastun, poznaliśmy też szczegóły fabularne. Kiedy premiera na platformie?

"Mitchellowie kontra maszyny" to nowa animacja Netflixa od twórców oscarowego hitu "Spider-Man Uniwersum". Premiera już wkrótce, a tymczasem otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na produkcję. Kiedy premiera filmu "Mitchellowie kontra maszyny" na Netflix? Zobaczcie zwiastun.

"Mitchellowie kontra maszyny" - zwiastun animacji Netflixa

Zwiastun filmu "Mitchellowie kontra maszyny" prezentuje się następująco:

W trakcie seansu poznamy losy uroczej familii, która staje przed nie lada wyzwaniem: musi ocalić ludzkość przed nadciągającą apokalipsą robotów. W oficjalnym opisie fabuły czytamy:

Kreatywna outsiderka Katie Mitchell dostaje się na wymarzone studia filmowe i chce jak najszybciej wyrwać się z domu, by poznać swoich nowych przyjaciół. Te plany sabotuje jednak jej kochający naturę tata, który postanawia, że cała rodzina powinna wspólnie zawieźć Katie na uczelnię, by zacieśnić łączące ich więzi. Gdy wydaje się, że już nie może być gorzej, cała rodzina trafia w sam środek buntu robotów! Wszystkie urządzenia - od smartfonów przez inteligentne odkurzacze po złośliwe Furby - zostają zaangażowane, by wyłapać z planety wszystkich ludzi. Teraz to Mitchellowie, czyli tata Rick, mama Linda, córka Katie, jej dziwaczny młodszy brat Aaron, uroczy mopsik Monchi i dwa przyjazne, ale niezbyt lotne roboty, muszą uratować ludzkość.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

"Mitchellowie kontra maszyny" - kiedy premiera na Netflix?

Premiera filmu "Mitchellowie kontra maszyny" odbędzie się 30 kwietnia 2021 roku na platformie Netflix. Reżyseruje Michael Rianda ("Wodogrzmoty Małe"), zaś za produkcję odpowiadają Phil Lord, Chris Miller i Kurt Albrecht

W oryginalnej wersji językowej głosów postaciom użyczyli: Olivia Colman ( "The Crown"), Abbi Jacobson, Danny McBride, Maya Rudolph, Beck Bennett, Fred Armisen oraz Eric Andre.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.