Zamknij

„Moje wspaniałe życie”: zwiastun nowego filmu twórcy „Córki trenera" [WIDEO]

10.08.2021 12:34
Moje wspaniałe życie - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Gutek Film/Michał Klusek

„Moje wspaniałe życie” to najnowszy film twórcy „Kampera” i „Córki trenera”. Łukasz Grzegorzek ponownie połączył siły z Agatą Buzek i Jackiem Braciakiem i zaserwował widzom urokliwą komedię obyczajową. Jest zwiastun i data premiery.

„Moje wspaniałe życie” to opowieść o „matce, żonie i kochance”, jak określają bohaterkę Agaty Buzek napisy w kilkuminutowym zwiastunie, który właśnie ujrzał światło dzienne. Kobieta z pozoru wiedzie udane życie, ale właśnie nastąpił moment, w którym zaczyna kwestionować wszystkie swoje życiowe wybory.

„Mam was wszystkich dość!” – krzyczy w materiale filmowym.

Film będzie pokazywał więc proces zmian, który może doprowadzić do tego, że znów poczuje, że ma kontrolę nad własnym życiem. W klipie usłyszymy też fragment utworu „Pięć minut łez" z repertuaru polskiego wokalisty Ralpha Kamińskiego. Tytuł utworu może sugerować, że bolączki w życiu głównej bohaterki będzie można rozwiązać do końca seansu.

„Moje wspaniałe życie” – zwiastun 

W sieci zawitał właśnie pierwszy zwiastun filmu. Materiał prezentuje się następująco:

„Moje wspaniałe życie” – twórcy i obsada

Pomysłodawcą, scenarzystą i reżyserem filmu jest Łukasz Grzegorzek, twórca świetnie przyjętych filmów „Kamper” i „Córka Trenera”. Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów i aktorki jak: Agata Buzek, Jacek Braciak, Adam Woronowicz, Małgorzata Zajączkowska, Paweł Kruszelnicki, Jakub Zając, Leon Grzegorzek, a w niewielkiej roli można zobaczyć także Karolinę Bruchnicką, która wcielała się w główną bohaterkę poprzedniego filmu reżysera.

„Moje wspaniałe życie” – kiedy premiera?

Światowa premiera filmu odbędzie się już w czwartek 12 sierpnia podczas Festiwalu Nowe Horyzonty. Następnie produkcja będzie pokazywana podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, a potem trafi do regularnej dystrybucji kinowej jesienią tego roku.

Czytaj także:  "Legion Samobójców. The Suicide Squad": oceniamy film Jamesa Gunna [RECENZJA]

RadioZET.pl/FilmPolski/materiały prasowe Gutek Film