Zamknij

Monika Ambroziak na salonach. Tak dziś wygląda gwiazda "Chłopaki nie płaczą"

Sylwia Wamej
19.12.2019 10:45
Monika Ambroziak
fot. Piotr Hawalej/ Reporter/East News

Monika Ambroziak to gwiazda, która dała się poznać widzom w filmie "Chłopaki nie płaczą". Aktorka rzadko bierze udział w branżowych imprezach, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Gwiazzda pojawiła się na premierze filmu "Futro z misia". Jak się prezentowała?

Monika Ambroziak na salonach. Ale się zmieniła

Monika Ambroziak to aktorka, którą widzowie pamiętają ze spektakli muzycznych teatrów Buffo i Roma. Gwiazda rozbawiała też widzów w filmie "Chłopaki nie płaczą", w którym zagrała prostytutkę Andżelę. 48-letnia aktorka rzadko bierze udział w branżowych imprezach.

Tym razem zrobiła wyjątek i pojawiła się na premierze filmu "Futro z misia". Aktorka postawiła na czarny look, na który złożyła się czarna sukienka i dodatki. Oczywiście Monika trochę się zmieniła od czasów "Chłopaki nie płaczą". W końcu film był kręcony 19 lat temu.

Monika  Ambroziak
fot. Tricolors/ East News

Monika Ambroziak. W jakich filmach zagrała?

Monika Ambroziak debiutowała w 1991 roku w musicalu "Metro", z którym w 1992 roku wystąpiła na Broadwayu. Występowała również w takich serialach jak m.in. "Na Wspólnej", "M jak miłość", "Klan" i "Komisarz Alex". Na dużym ekranie mogliśmy ją oglądać w takich filmach jak m.in. "Chłopaki nie płaczą", "Jak to się robi z dziewczynami", "Rób swoje, ryzyko jest twoje oraz "Listy do M". Współpracowała również z muzycznymi gwiazdami, m.in. z Kayah, Kasią Kowalską i Kasią Klich.

Zagłosuj

Oglądałeś/łaś "Chłopaki nie płaczą"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW