Zamknij

Siostry z „Rodziny zastępczej” po latach [ZDJĘCIE]

Redakcja
15.03.2018 12:01
Rodzina zastępcza
fot. Eastnews

Monika Mrozowska, Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan, czyli siostry z serialu „Rodzina zastępcza” zrobiły sobie wspólne zdjęcie po latach. Fani są zachwyceni.

Monika Mrozowska, Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan z „Rodziny zastępczej”

Monika Mrozowska, Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan przed laty wcielały się w siostry Kwiatkowskie w jednym z najpopularniejszych polskich seriali „Rodzina zastępcza”. Wszystkie trzy spotkały się na celebryckiej imprezie i postanowiły zrobić sobie wspólne zdjęcie.

— Z „siostrami”. Tutaj zupełnie przypadkowo, ale... w ramach „spotkań rodzinnych” już się umówiłyśmy na wspólny obiad. Tylko spróbujcie nie przyjechać! Wiem, gdzie mieszkacie! I będę Was ścigać! — napisała Monika Mrozowska obok fotografii, którą zamieściła na Instagramie.

Warto przypomnieć, że „Rodzina zastępcza” należała do najbardziej lubianych polskich seriali. Pierwszy odcinek został pokazany 23 lutego 1999 r. przez stację Polsat. Produkcja emitowana była przez dziesięć lat, od 1999 do 2009 roku.

Serial przedstawiał perypetie rodziny Kwiatkowskich. Anna i Jacek oraz ich dwoje dzieci, Majka i Filip, postanowili zaadoptować Romka. W efekcie niespodziewanych wydarzeń pod ich dach trafiły także dwie dziewczynki, Zosia i Eliza. Później dzieci było jeszcze więcej, a serial zmienił nazwę na „Rodzina zastępcza plus”.

RadioZET.pl/SI