Zamknij

Monika Zamachowska komentuje odejście z „Pytania na śniadanie”. „Na emeryturę się nie wybieram”

Maciej Friedrich
31.10.2019 12:06
Monika Zamachowska komentuje odejście z „Pytania na śniadanie”. „Na emeryturę się nie wybieram”
fot. Instagram:@monikazamachowska

Dla wielu widzów zniknięcie Moniki Zamachowskiej ze śniadaniowego formatu „Pytanie na śniadanie” było niemałym zaskoczeniem. Dziennikarka opublikowała w sieci pierwsze oświadczenie po odejściu z popularnego programu Telewizji Polskiej.

Monika Zamachowska była jedną z najpopularniejszych prowadzących porannego programu TVP „Pytanie na śniadanie”. W środę, 30 października media obiegła informacja, że Telewizja Polska zdecydowała się zwolnić dziennikarkę, a jej miejsce zajmie Małgorzata Tomaszewska. Dla wielu widzów decyzja o odsunięciu Moniki od programu była niemałym zaskoczeniem. Wiele osób zastanawiało się, jak zareagowała sama zainteresowana. Zamachowska opublikowała na Instagramie oświadczenie w sprawie rozstania z „Pytaniem na śniadanie”.

Pytanie na śniadanie: Monika Zamachowska wydała oświadczenie w sprawie odejścia z programu

Monika Zamachowska miała zostać zwolniona z „Pytania na śniadanie” w ramach odświeżania formuły programu, podobnie jak Michał Olszański. Dziś, 31 października na profilu dziennikarki na Instagramie pojawił się wpis, w którym odnosi się do medialnych doniesień i dziękuje fanom, którzy okazali jej wsparcie.

Kochani, wstał nowy dzień i wyszło słońce. Dziękuję Wam za wszystkie wczorajsze wiadomości, sms-y, telefony, maile. Było tego tak dużo, często od ludzi, których ledwo znam. Czuję się doceniana i kochana – czytamy w poście.

Zamachowska uspokoiła również swoich fanów, zdradzając, że nie planuje rozstania z telewizją.

Jestem gotowa na nowy początek. Na emeryturę się nie wybieram. Kocham mój zawód i kocham być z ludźmi. Do zobaczenia niebawem – podsumowała.

Telewizja Polska postawiła najwyraźniej na duże zmiany. Przypomnijmy, że na przełomie czerwca i lipca 2019 TVP zrezygnowała ze współpracy z Barbarą Kurdej-Szatan.

RadioZET.pl/MF