Zamknij

"Moonshot": gwiazdy "Riverdale" i "Do wszystkich chłopców" w obsadzie komedii romantycznej od HBO

28.04.2021 12:53
"Moonshot": gwiazdy "Riverdale" i "Do wszystkich chłopców" w obsadzie komedii romantycznej od HBO
fot. Masha_Weisberg; materiały prasowe Netflix

"Moonshot", czyli Cole Sprouse i Lana Condor w komedii romantycznej, która przeniesie nas... w kosmos! Zdradzamy pierwsze szczegóły związane z produkcją.

Cole Sprouse i Lana Condor w komedii romantycznej z elementami science fiction? Przyznajemy, że brzmi to intrygująco. Poniżej znajdziecie pierwsze szczegóły związane z filmem "Moonshot".

"Moonshot" - Cole Sprouse i Lana Condor w komedii romantycznej od HBO

Gwiazdy serialu "Riverdale" i netflixowej serii filmów "Do wszystkich chłopców" łączą siły, by zabrać nas w kosmiczną miłosną podróż. Akcja filmu "Moonshot" rozgrywać się będzie w dalekiej przyszłości, gdy Mars został skolonizowany, a wiele osób zdecydowało się na życie na Czerwonej Planecie

Cole Sprouse i Lana Condor wcielą się w dwójkę totalnie różnych od siebie studentów collage'u, którzy postanawiają połączyć siły, by spełnić wspólne marzenie - wkraść się na statek kosmiczny i odnaleźć swoje drugie połówki.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

"Moonshot" - kiedy premiera?

Na obecną chwilę nie ujawniono przewidywanej daty premiery filmu "Moonshot". Wiemy zaś, że za reżyserię odpowiada Chris Winterbauer, a scenariusz wyszedł spod ręki Maxa Taxe'a

Co więcej, pieczę nad produkcją sprawować będą między innymi Greg Berlanti i Sarah Schechter, czyli producenci seriali "Riverdale" i "Chilling Adventures of Sabrina".

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Deadline.com