Zamknij

"Mortal Kombat" - zobacz pierwsze 7 minut nowego filmu ZA DARMO [WIDEO]

21.04.2021 11:30
"Mortal Kombat" - zobacz pierwsze 7 minut nowego filmu ZA DARMO [WIDEO]
fot. Mark Rogers/Capital Pictures/East News

Twórcy nowej wersji "Mortal Kombat" podzielili się w sieci początkiem swojego filmu. Zniecierpliwieni fani mogą obejrzeć brutalne pierwsze 7 minut nadchodzącej produkcji.

"Mortal Kombat" to nie tylko seria słynnych gier wideo, ale również filmów na ich podstawie. Niebawem odbędzie się premiera nowej wersji historii o niezwykle utalentowanych wojownikach, biorących udział w tytułowym turnieju sztuk walk. Twórcy "Mortal Kombat" podzielili się sekwencją otwierającą film, którą można zobaczyć za darmo w sieci.

"Mortal Kombat" - zobacz początek filmu online

Już niebawem na platformie HBO Max zadebiutuje najnowsza filmowa adaptacja gry Mortal Kombat. Długo wyczekiwana produkcja zaliczyła opóźnienia związane z pandemią koronawirusa, ale w końcu fani spektakularnych bijatyk, będą mogli nacieszyć oczy słynnymi wojownikami o niezwykłych umiejętnościach, takimi jak Shang Tsung, Sonya Blade, Jax, Lord Raiden, Liu Kang, Kung Lao, Scorpion czy Sub-Zero.

Zanim zobaczymy całość widowiska, twórcy postanowili zachęcić widzów, prezentując w sieci pierwsze 7 minut filmu, w którym zostajemy wprowadzeni do historii. Oto jak prezentuje się sekwencja otwierająca nowe "Mortal Kombat".

Głównymi bohaterami fragmentu są dwaj ostatni z wymienionych powyżej bohaterowie, czyli Scorpion i Sub-Zero. Początkowo nie wiadomo, że chodzi właśnie o nich, ponieważ nie posiadają jeszcze swojego ikonicznego wyglądu. Fani serii poznają jednak Sub-Zero po lodowych mocach, a Scorpiona po charakterystycznej broni.

We fragmencie widzimy, że grany przez Hiroyukiego  Sanadę Hanzo Hasash, prowadzi spokojne życie u boku żony i dzieci. Sielanka zostaje przerwana atakiem Bi-Hana, w którego wcielił się Joe Taslim oraz jego grupy ninja. Scorpionowi udaje się pokonać popleczników swojego wroga w brutalnej i widowiskowej walce. Nie widzimy jednak pojedynku dwóch przeciwników, ponieważ scena kończy się wraz z rozpoczęciem konfrontacji.

Wątek Scorpiona i Sub-Zero będzie tylko wycinkiem większej historii, w której pierwsze skrzypce grają inni bohaterowie znani z serii gier. Oto jak prezentuje się oficjalny opis fabuły "Mortal Kombat".

W "Mortal Kombat" zawodnik MMA Cole Young, przyzwyczajony do walki za pieniądze, nie zdaje sobie sprawy ze swojego dziedzictwa - ani dlaczego cesarz Outworld Shang Tsung wysłał swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero, nieziemskiego kriomantę, by wytropił Cole'a. Obawiając się o bezpieczeństwo swojej rodziny, Cole wyrusza na poszukiwanie Sonii Blade oraz Jaxa - majora sił specjalnych, który nosi na ciele to samo dziwne znamię w kształcie smoka, z którym urodził się protagonista. Wkrótce trafia do świątyni Lorda Raidena, Starszego Boga i obrońcy Ziemi, który zapewnia ochronę tym, którzy noszą znak. Tutaj Cole trenuje z doświadczonymi wojownikami Liu Kangiem, Kung Lao i nieuczciwym najemnikiem Kano, przygotowując się do walki o wszechświat z największymi mistrzami Ziemi przeciwko wrogom z Outworld. Czy Cole uda się na czas w pełni rozwinąć swoje arkana - ogromną moc pochodząca z jego duszy, aby ocalić nie tylko swoją rodzinę, ale także raz na zawsze powstrzymać Outworld?

O tym czy główny bohater pokona wrogów z innego wymiaru, przekonamy się już niebawem.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

"Mortal Kombat" - kiedy premiera?

W filmie reżyserowanym przez Simona McQuoida i produkowanym przez Jamesa Wana wystąpili Lewis Tan (Cole Young), Jessica McNamee (Sonya Blade), Josh Lawson (Kano), Tadanobu Asano (Lord Raiden), Mehcad Brooks (Jackson "Jax" Bridges), Ludi Lin (Liu Kang), Chin Han (Shang Tsung), Joe Taslim (Bi-Han/Sub-Zero), Hiroyuki Sanada (Hanzo Hasashi/Scorpion), Max Huang (Kung Lao), Sisi Stringer (Mileena), Matilda Kimber (Emily Young) oraz Laura Brent (Allison Young). "Mortal Kombat" zadebiutuje na HBO Max 23 kwietnia 2021 roku. Na razie nie wiadomo, kiedy film trafi do Polski.

RadioZET.pl/YouTube
Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

https://www.radiozet.pl/tags/kategoria/hbo-max