Zamknij

„Mortal” - zwiastun horroru od reżysera „Autopsji Jane Doe” [WIDEO]

08.10.2020 13:50
„Mortal” - zwiastun horroru od reżysera „Autopsji Jane Doe” [WIDEO]
fot. JUSTIN TALLIS/AFP/EAST NEWS

„Mortal” Andre Overdala to opowieść grozy o młodym Amerykaninie, który podczas wycieczki po Norwegii w dramatycznych okolicznościach odkrywa, że posiada nadprzyrodzone moce. Co już wiemy o produkcji i kiedy możemy spodziewać się jej w kinach? Sprawdziliśmy.

„Mortal” to opowieść z dreszczykiem, rozgrywająca się w Norwegii. Gdy młody chłopak samotnie podróżuje po kraju, staje się ofiarą napaści bandy huliganów. Próbując się bronić, odkrywa, że posiada nadprzyrodzone moce władania ogniem i impulsami elektromagnetycznymi, w wyniku czego dochodzi do wypadku. Chłopak jest przerażony, ale musi też stawić czoła konsekwencjom. Jest głównym podejrzanym morderstwa nastolatka.

Zobacz także

„Mortal” – zwiastun

W sieci pojawił się nowy zwiastun norwesko-amerykańsko-brytyjskiej produkcji. Materiał prezenuje się następująco:

„Mortal” – obsada i ekipa

Za sterami filmu stoi Norweg André Øvredal, reżyser filmów „Autopsja Jane Doe”, „Łowca Trolli”, czy „Upiornych opowieści po zmroku”. Scenariusz do filmu powstał w głowie reżysera oraz Normana Lesperance’a.

Na ekranie zobaczymy Nata Wolffa, gwiazdę filmów „Papierowe Miasta”, czy wersji live-action anime „Death Note”. Partnerować mu będą Iben Akerlie Priyanka Bose, czy Arthur Hakalahti.

„Mortal” – kiedy premiera?

Premiera filmu „Mortal”, która w oryginale brzmi „Torden” odbyła się w Norwegii już na początku tego roku. Teraz film ma zawitać na rynkach zagranicznych, w tym w USA. W tym momencie nie wiadomo czy i kiedy film trafi oficjalnie do polskich widzów.

Czytaj także: Johnny Depp jako legendarny fotoreporter w zwiastunie filmu "Minamata" [WIDEO].