Zamknij

My Way: Edyta Górniak zatrzymana przez policję. Musiała dmuchać w alkomat

Patrycja Chudolińska
19.12.2019 12:08
Edyta Górniak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Edyta Górniak zdała egzamin na prawo jazdy. Ostatni odcinek programu "My Way" poruszył widzów i fanów gwiazdy. Tuż po zakończeniu przygody z kursem artystkę czekała nieprzyjemna niespodzianka.

My Way: Edyta Górniak zdała egzamin na prawo jazdy

Program "My Way" zakończony. Finałowy odcinek reality show mogliśmy zobaczyć tuż przed świętami. Edyta Górniak zmierzyła się z ostatnim, najtrudniejszym wyzwaniem. Po egzaminie teoretycznym nadszedł czas na praktykę.

Piosenkarka zestresowana usiadła za kółkiem. Choć egzamin teoretyczny zdała dopiero za trzecim razem, to praktykę udało jej się zdać już przy pierwszej próbie.

- Jedno uczucie, które mnie nie opuściło od samego początku do samego początku, to niedowierzanie. Najpierw nie wierzyłam, że się tego podjęłam, potem nie wierzyłam, że dam radę, a w końcu jak zdałam, to nie wierzyłam, że naprawdę zdałam - mówiła rozradowana Górniak.

Po powrocie do instruktorów czekały ją gromkie brawa i słowa gratulacji.

Edyta Górniak zatrzymana przez policję

Po odebraniu prawa jazdy Edyta Górniak zabrała swoich instruktorów na koncert. Gdy prowadziła samochód, nagle... zatrzymała ją policja. Drogówka kazała gwieździe dmuchać w alkomat.

- Nigdy tego nie robiłam - powiedziała do funkcjonariusza.

Początkowo Edyta Górniak myślała, że jest to żart, jednak kontrola drogowa była całkowicie przypadkowa. Ostatecznie wszystko zakończyło się pomyślnie i policjanci pozwolili gwieździe jechać dalej.

Zagłosuj

Lubisz program "My Way"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh