Zamknij

My Way: Magda Gessler zastąpi Edytę Górniak? „Są już plany na kolejny sezon”

Maciej Friedrich
02.12.2019 12:55
My Way: Magda Gessler zastąpi Edytę Górniak? „Są już plany na kolejny sezon”
fot. screen: YouTube

„My Way” to program, w którym Edyta Górniak stara się zdobyć prawo jazdy. Show cieszy się dużą popularnością, pojawiły się jednak informacje, że w kolejnym sezonie piosenkarkę zastąpi inna gwiazda. Mówi się między innymi o zaangażowaniu Magdy Gessler. Czy restauratorka zastąpi Górniak?

My Way” to mocno promowane przez stację TVN show, w którym możemy śledzić  Edytę Górniak starającą się zdobyć prawo jazdy. Program spotkał się z ostrą krytyką części widzów, mówi się także o tym, że wyniki oglądalności nie były oszałamiające. Jednak, jak donosi portal Party, stacja rozważa produkcję kolejnej odsłony show. Możliwe jednak, że nie zobaczymy w nim już popularnej wokalistki.

My Way: nowy sezon bez Edyty Górniak. Może zastąpić ją Magda Gessler?

Jak informuje Party, powołując się na wypowiedź producentki „My Way” Karoliny Ekert, TVN rozważa kontynuację show w nowej odsłonie. Stacja nie wyklucza dalszej współpracy z Edytą Górniak w zupełnie nowym formacie.

Albo za kierownicą usiądą inne gwiazdy, albo będziemy dalej współpracować z Edytą w nowym formacie wymagającym od niej determinacji i odwagi – zdradziła Ekert.

Są już plany na kolejny sezon telewizyjnych przygód Edyty. Nie mogę jednak zdradzić szczegółów! – zdradził z kolei asystent gwiazdy, Marcin Wieczorek.

Party informuje także, że kilka gwiazd wyraziło gotowość do zastąpienia piosenkarki w drugiej edycji „My Way”. Jedną z nich ma być gwiazda „Kuchennych rewolucji” Magda Gessler. Jej barwna osobowość z pewnością pasowałaby do formuły programu. Doskonale pokazała to,  występując z synem Tadeuszem w show „Starsza pani musi fiknąć.

Poza Gessler, jako kandydatki do udziału w „My Way” wymienia się także Dorotę Szelągowską i  Dorotę Wellman. Która z nich według was najlepiej pasuje do formuły „My Way”?

Zagłosuj

Oglądasz "My Way"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/party.pl/MF