Zamknij

My Way: Program z Edytą Górniak to klapa? Internauci ostro krytykują

Maciej Friedrich
31.10.2019 10:22
My Way: Program z Edytą Górniak to klapa? Internauci ostro krytykują
fot. screen:YouTube

Za nami pierwszy odcinek reality-show „My Way”, w którym możemy oglądać Edytę Górniak. Wokalistka stara się w nim zrobić prawo jazdy. Niestety, nie wszystkim widzom formuła programu przypadła do gustu. W sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Czy rzeczywiście jest aż tak źle?

Edyta Górniak to nie tylko ciesząca się ogromną popularnością wokalistka, ale i osobowość telewizyjna. Na swoim koncie ma między innymi rolę jurorki w programach „Jak oni śpiewają”, „The Voice of Poland” i „The Voice Kids”. Próbowała tanecznych sił na parkiecie „Tańca z gwiazdami”, a w 2019 roku mogliśmy oglądać Górniak w „Agencie Gwiazdy. Za nami pierwszy odcinek nowego reality-show „My Way”, w którym piosenkarka stara się zdać egzamin na prawo jazdy. Niestety, według wielu widzów program okazał się klapą.

My Way: Internauci ostro krytykują program z Edytą Górniak

„My Way” było mocno promowane, Edyta Górniak nagrała piosenkę na potrzeby programu. Tymczasem już po pierwszym odcinku wśród widzów pojawiło się wiele głosów krytyki. Internauci zarzucają producentom zbyt nachalne promowanie sponsorów, a samej piosenkarce skupianie się na sobie i infantylne zachowanie. Niektóre z komentarzy, jakie pojawiły się pod postem dotyczącym programu na Facebooku TVN, są bardzo ostre.

Takiego poziomu żenady chyba już przebić się nie da...

Ten, kto wymyślił ten program, to jakiś nowicjusz, a ta pseudo gwiazda to kompromitacja!

Głupota mnie nie bawi, porażająco niski poziom

Tragedia! To jest tak kretyńsko wyreżyserowane. Kobieta pod 50 na karku nie ma pojęcia, że auta się w szpilkach nie prowadzi, dno! – punktują internauci.

Na szczęście nie zabrakło również komentarzy widzów, którym program się spodobał. Być może kolejne odcinki bardziej przypadną do gustu krytykom.

 My Way: Edyta Górniak jeździ jak ciapa? Instruktor zdradza, jak jej idzie

Zagłosuj

Jak oceniasz pierwszy odcinek "My Way"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF